Lyžování

Ski areál Vaňkův kopec v Horní Lhotě u Ostravy

Ski areál Vaňkův kopec se nachází v malebném prostředí Nízkého Jeseníku ležící v nadmořské výšce 404 metrů. Je tvořen čtyřmi sjezdovkami, z nichž dvě jsou červeně, jedna modrá a pro nejmenší je připravena žlutá sjezdovka. Dostatek sněhu je zaručen umělým zasněžováním a nechybí ani osvětlení pro večerní lyžování.

Ski areál Kouty nad Desnou

Největší ski areál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku najdete v Koutech nad Desnou. Rozprostírá se v chráněné krajinné oblasti Jeseníky a na své si zde přijdou jednotlivci i rodiny s dětmi.

Ski areál Horní Guntramovice

Na rozhraní Dolních a Horních Guntramovic v Nízkém Jeseníku se nachází ski areál, jež nabídne návštěvníkům lyžařský svah s délkou 600 m a šířkou 100 m s převýšením 130 m.

Ski areál Branná

Ski areál Branná se nachází v Jeseníkách v malebné obci Branná a disponuje třemi sjezdovkami, jež jsou vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi i pokročilé lyžaře.

Ski areál Monínec

Lyžařský areál Monínec leží v srdci České Sibiře. Kombinace zdejšího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec.

Ski areál Novako v Jáchymově

Rodinný lyžařský areál Novako nacházející se v městě Jáchymov v Krušných horách disponuje 4 kilometry sjezdových tratí, umělým zasněžováním, večerním lyžováním a parkováním zdarma.

Ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr v Krkonoších

Ski areál Luisino údolí se nachází na okraji obce Dolní Dvůr v Krkonoších a jsou zde připraveny 2 vleky, které lyžaře dopraví na vrchol sjezdovek o délkách 550 m a 600 m s obtížností modrá a červená.

Ski areál Novako v Božím Daru

Lyžařský areál Novako se nachází v Krušných horách v centru obce Boži Dar a je zaměřen zejména na rodiny s dětmi a seniory.

Ski areál Janovičky v Javořích horách

Lyžařský areál Janovičky leží v Javořích horách, v osadě Janovičky u Broumova, přibližně 1 km od polských hranic a nabízí přes kilometr technicky zasněžovaných a denně upravovaných sjezdovek vhodných především pro rodiny s dětmi.