Atrakce

Přístav Petrov (Baťův kanál)

Přístav Petrov byl vybudován v roce 2015 na Baťově kanále, jako moderní rekreační přístav. V přístavu se nachází půjčovna plavidel a kol, plovoucí kavárna a je projektován pro krátkodobé i dlouhodobé stání plavidel a jejich servis.

Přístav Strážnice (Baťův kanál)

Přístav Strážnice je díky své poloze jeden z nejživějších a to jak na vodní cestě, tak na jeho březích. Můžete si zde půjčit čluny i kajutové lodě nebo využít pravidelné plavby výletní lodí do přístavu v Petrově.

Přístav Veselí nad Moravou (Baťův kanál)

Přístav Veselí nad Moravou je moderní přístav na Baťově kanále se servisním centrem pro lodě, které zde bezpečně natankují pohonné hmoty a zbaví se odpadů. Je zde také možnost servisu lodí, lodních motorů a kol.

Pohádková a pirátská stezka (přístav Vnorovy)

Plavíte se po Baťově kanálu poblíž Vnorova, jste na výletě pěšky nebo na kole, a máte sebou děti, tak určitě stojí za návštěvu přístav Vnorovy a tamní úžasná Pohádková a pirátská stezka.

Skatepark Veselí nad Moravou

Na obou stranách skateparku je zeď banků a rádiusů, uprostřed pyramida a řada funboxů s grindboxy a railem. Vedle skateparku se nachází hala s funboxem a spinovou minirampou.

Lanové centrum Veselí nad Moravou

Nepravidelně ustavené dřevěné sloupy připomínající dřezovcovou alej (dřezovec trojtrnný je původní strom, který se vyskytoval v této lokalitě a také nedalekém zámeckém parku) zakotvené ocelovými lany tvoří lanové centrum ve Veselí nad Moravou.

Sportovně-rekreační centrum Baťův kanál

Zažijte adrenalin na Baťáku ve Sportovně-rekreačním centru Baťův kanál, které návštěvníkům nabízí lanové centrum, skate-park, lezeckou stěnu nebo workoutové hřiště.

Bobová dráha Čeladná (Boboffka)

Bobová dráha "Boboffka" v bývalém lyžařském areálu Na Ploštině v Čeladné v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy o délce 824 m.