Atrakce

Letní areál Novako v Božím Daru

Areál Novako v Božím Daru v Krušných Horách je ideální místo, jak pro rodinu s dětmi, tak i jednotlivce a užijete si zde pořádnou porci zábavy ať už v dětském světě na lanové dráze nebo na horských kárách či koloběžkách.

Balanc park v Koutech nad Desnou

V dolní části ski areálu Kouty nad Desnou se nachází balanc park, který Váš už při příjezdu zaujme obří síťovou věží, na níž je napojený a je plný překážek a zábavy pro menší i větší děti.

Sportovně rekreační areál Kociánov v Loučné nad Desnou

Sportovně rekreační areál Kociánov v centru obce Loučná nad Desnou je moderní dětské hřiště s řadou atrakcí, minigolfem, multifunkčním hřištěm, skateparkem, paintballem a lyžařskou sjezdovku.

Outdoor Resort Březová

Outdoor Resort Březová je obří venkovní zážitkový a adrenalinovým park, který najdete na Vysočině uprostřed přírody v malebném prostředí v blízkosti lesa, rybníku a luk poblíž obce Rokytnice nad Rokytnou.

DinoPark Ostrava

Desítky statických i pohyblivých soch dinosaurů v životních velikostech na ploše o rozloze 35 ha to je největší DinoPark v České republice, který se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. 

Skatepark ve Vítkově

Na okraji města Vítkova v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, ve kterém naleznete skatepark na místě bývalého hokejového stadiónu, kde si můžete zařádit na skateboardu, inline bruslích nebo koloběžkách.

Muzeum lega v Kutné Hoře

V Kutné Hoře přímo vedle Kostnice najdete Muzeum LEGA s kavárnou, dětskou hernou, velkou zahradou a hotelem. Na ploše 150 m2 se nachází více než 1000 originálních modelů lega.

DiscGolfPark Ostrava-Poruba

Discgolfový park v Ostravě-Porubě vznikl ve spolupráci s jedním z největších discgolfových klubů - Bazarmix Ostrava. Pro návštěvníky je na tomto hřišti o délce 649 m připraveno 9 jamek.

Lesní bar v Horní Lipové

V horském prostředí na pomezí Jeseníků a Rychlebských hor narazíte na samoobslužný lesní bar, který je umístěn nad obcí Lipová-lázně, v části Horní Lipová, jež slouží pro zpříjemní cesty turistům a cyklistům jako odreagování při výletech.