Atrakce

DiscGolfPark Ostrava-Poruba

Discgolfový park v Ostravě-Porubě vznikl ve spolupráci s jedním z největších discgolfových klubů - Bazarmix Ostrava. Pro návštěvníky je na tomto hřišti o délce 649 m připraveno 9 jamek.

Lesní bar v Horní Lipové

V horském prostředí na pomezí Jeseníků a Rychlebských hor narazíte na samoobslužný lesní bar, který je umístěn nad obcí Lipová-lázně, v části Horní Lipová, jež slouží pro zpříjemní cesty turistům a cyklistům jako odreagování při výletech.

Motokáry v Ostravě u Cementárny

Trochu sportu, hromada zábavy a adrenalin pro každého, to je půjčovna motokár v Ostravě-Vítkovicích naproti Ferony s vlastní dráhou na špičkové úrovni o délce 450 m.

Bikrosová dráha ve Studénce

Ve městě Studénka najdete vedle areálu koupaliště 340 m dlouhou bikrosovou dráhu se šotolinovým povrchem. Slouží především dětem a mládeži.

Lezecká stěna Tendon Hlubina v Ostravě

Lezecké centrum ve světově unikátním areálu bývalého dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě s největší a nejvyšší lezeckou stěnou v Moravskoslezském kraji, o ploše 1000 m2 a výšce 21 m.

E-MOTION Park Ostrava

Největší a nejmodernější halu s elekto-motokárami a herní zónu v České republice s rozlohou přes 8000 m2 najdete naproti Avion Shopping Parku v Ostravě.

Sportovní areál ZŠ Františka kardinála Tomáška ve Studénce

Sportovní areál ZŠ Františka kardinála Tomáška nacházející se ve Studénce v Moravskoslezském kraji je komplex sportovišť, kde najdete multifunkční, workoutové, dětské a fotbalové hřištěnebo také běžeckou trať.

DiscGolfPark Budišov nad Budišovkou

Už jste někdy hráli discgolf? Že ne? Máte příležitost tuto méně známou sportovní disciplínu vyzkoušet. Jedno z největších a údajně nejpěknějších discgolfových hřišť v České republice se nachází v Budišově nad Budišovkou v Moravskoslezském kraji.

Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno je dlouhá 675 metrů a nachází se na vrchu Kramolín u Lipna nad Vltavou s několika adrenalinovými a didaktickými prvky, s vyhlídkovou věží a s 52 metrů dlouhým suchým tobogánem.