Atrakce

DiscGolfPark Budišov nad Budišovkou

Už jste někdy hráli discgolf? Že ne? Máte příležitost tuto méně známou sportovní disciplínu vyzkoušet. Jedno z největších a údajně nejpěknějších discgolfových hřišť v České republice se nachází v Budišově nad Budišovkou v Moravskoslezském kraji.

Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno je dlouhá 675 metrů a nachází se na vrchu Kramolín u Lipna nad Vltavou s několika adrenalinovými a didaktickými prvky, s vyhlídkovou věží a s 52 metrů dlouhým suchým tobogánem.

Pumptrack (HEIPARK) v Tošovicích

Pumptracková (Velosolutions) dráha ve sportovním areálu HEIPARK v Tošovicích o celkové délce 400 m je svou velikostí v České republice unikátní. Byla vybudována v roce 2021.

Zrcadlové bludiště na Petříně v Praze

Zrcadlové bludiště najdeme na Petříně v Praze vedle Petřínské rozhledny. Bludiště bylo zbudováno již v roce 1891. Architekt bludiště byl Antonín Wiehl a postavil jej Matěj Bílek (tesař).

Planetárium Praha

Planetárium Praha s promítací kopulí o průměru 23,5 m a projekční plochou 867 m2 pojme až 210 diváků a patří mezi největší planetária světa a jediné svého druhu v České republice. Budova stojí v pražském Bubenči u Stromovky a Výstaviště.

Skalka Family Park Ostrava (Vřesina)

Rodinný areál Skalka Family Park na okraji města je ideálním místem pro aktivní trávení volného času v jakémkoli ročním období nejen pro rodiny s dětmi.

Relaxpark Pec (bobová dráha, Lemurie) v Peci pod Sněžkou

Sportovně relaxační centrum Relaxpark Pec se nachází se pod vrcholem nejvyšší hory České republiky Sněžky (1603 m n.m.).

Tubing (HEIPARK) v Tošovicích

Tubing (HEIPARK) v Tošovicích je jízda na speciálních pneumatikách tvarovaným korytem o délce 200 m a převýšení 30 m. Dráha je díky umělému povrchu uzpůsobena k celoročnímu provozu.

Bobová dráha Alpine Coaster (HEIPARK) v Tošovicích

Bobová dráha Alpine Coaster v HEIPARKu v Tošovicích o délce 964 m je adrenalinový zážitek pro všechny věkové kategorie.