Atrakce

Pumptrack v Brance u Opavy

Na okraji obce Branka u Opavy nacházející se u Hradce nad Moravicí je vytvořen pumptrackový okruh pro jízdu na kolech (MTB, BMX), který je možný projíždět bez šlapání.

Pumptrack v Březové

V obci Březová na Opavsku je především pro menší děti vytvořen pumptrackový okruh pro jízdu na kole a koloběžkách, který je možný projíždět bez šlapání.

Aktivity park Monínec

Letní Aktivity park Monínec, to je skvělá zábava pro celou rodinu. Nejmenší děti ocení 100 metrů dlouhou kuličkovou dráhu, pro starší a dospělé je určená vodní maxiskluzavka, tubbing, bungee trampolíny, lukostřelba, půjčovna elektrokol, koloběžek a paddleboardů, lanový park a spousta další zábavy.

Monínec už dávno není pouze lyžařským areálem letní aktivity zde jedou v plném proudu. Užijte si s rodinou, kamarády nebo ve dvou množství zážitků, adrenalinu či relaxace, kterou tento zábavní park nabízí. 

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky, v samém srdci Českomoravské vrchoviny, 2 km od obce Sněžné u Nového Města na Moravě a je součástí ubytovacího resortu Hotel Podlesí.

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska je jedinečným zážitkem pro děti i dospělé. Je plné pohádkových příběhů, záhad a je jedním z nejkrásnějších a nejvíce oblíbených pohádkových míst v České republice.

Lanové bludiště Helfštýn

Lanové bludiště Helfštýn nacházející se u parkoviště hradu nabízí spoustu zábavy, dobrodružství a nevšedních zážitků pro celou rodinu!

Relax Park Bouzov

Pro ty, kdo mají rádi sport, zábavu i trochu adrenalinu se v krásném prostředí hradu Bouzov u Olomouce rozprostírá zábavní centrum Relax Park Bouzov, kde si na své přijdou opravdu všichni.

Historický areál Bouzov

Historický areál pod hradem Bouzov nabízí pro děti i dospělé místo jehož hlavní atrakcí je dřevěný Trojský kůň, který slouží také jako rozhledna a funkční historické zbraně.

Trojský kůň v Bouzově (největší dřevěný kůň na světě)

V Historickém areálu zábavy v Bouzově se nachází největší stavba dřevěného koně na světě. Vnitřní prostory Trojského koně jsou veřejně přístupné a je v nich umístěna výstava historických kreseb a slouží také jako netradiční rozhledna do které lze vystoupat po 52 schodech.