Atrakce

Planetárium Praha

Planetárium Praha s promítací kopulí o průměru 23,5 m a projekční plochou 867 m2 pojme až 210 diváků a patří mezi největší planetária světa a jediné svého druhu v České republice. Budova stojí v pražském Bubenči u Stromovky a Výstaviště.

Skalka Family Park Ostrava (Vřesina)

Rodinný areál Skalka Family Park na okraji města je ideálním místem pro aktivní trávení volného času v jakémkoli ročním období nejen pro rodiny s dětmi.

Relaxpark Pec (bobová dráha, Lemurie) v Peci pod Sněžkou

Sportovně relaxační centrum Relaxpark Pec se nachází se pod vrcholem nejvyšší hory České republiky Sněžky (1603 m n.m.).

Tubing (HEIPARK) v Tošovicích

Tubing (HEIPARK) v Tošovicích je jízda na speciálních pneumatikách tvarovaným korytem o délce 200 m a převýšení 30 m. Dráha je díky umělému povrchu uzpůsobena k celoročnímu provozu.

Bobová dráha Alpine Coaster (HEIPARK) v Tošovicích

Bobová dráha Alpine Coaster v HEIPARKu v Tošovicích o délce 964 m je adrenalinový zážitek pro všechny věkové kategorie.

Sportovní areál HIPARK v Tošovicích

HEIPARK v Tošovicích je sportovní areál nabízející celoročně zábavu, odpočinek, relaxaci a adrenalin uprostřed nádherné přírody Oderských vrchů.

Přístav Skalica - Slovensko (Baťův kanál)

Přístav Skalica je jediným přístavem na Baťově kanálu na Slovensku. Je zde možnost zapůjčit si motorové čluny (4-10 osob) nebo pohodlné kajutové osobní lodě (2-4 osoby).

Přístav Sudoměřice - Výklopník (Baťův kanál)

Přístav Výklopník se nachází nedaleko malé moravské vesnice Sudoměřice v Jihomoravském kraji u stejnojmenné technické památky, které sloužila na Baťově kanále k překládání lignitového uhlí.

Přístav Vnorovy (Baťův kanál)

Přístav Vnorovy (plavební komora Vnorovy I.) se nachází na Baťově kanále mezi Veselím nad Moravou a Strážnicí, v blízkosti jezu Vnorovy na řece Moravě.