Ubytování

Kempík Olbec

ATC Kempík OLBEC je tradiční kemp s mnohaletou historií, kde na vás čeká v blízkosti rybníka NEPLECH pohodlné ubytování ve 12 bungalovech o celkové kapacitě 60 lůžek.

Chata Eliška

Hledáte pohodlné ubytování v Jeseníkách? Nabízíme vám pronájem chaty v Jeseníkách za příznivou cenu. Nemusíte si samozřejmě pronajímat celou chatu, ale například jen apartmán. K dispozici je 7 apartmánů s kapacitou od 2 do 9 osob. Chata Eliška leží v obci Loučná nad Desnou, jen 3 km od skiareálu Kouty nad Desnou a 6 km od termálního aquaparku Velké Losiny.

Restaurace a penzion Pod lipami Metylovice

Restaurace a penzion Pod lipami se nachází v samotném centru obce Metylovice v malebném prostředí beskydské přírody.

Areál Salaš Kajlovec

Penzion disponuje čtyřmi pokoji o celkové kapacitě 11 osob. Dva dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, koupelnou s vanou, minibarem a TV. Jeden dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, sprchovým koutem, minibarem a TV.

Glamp U Rozmařilého námořníka (GURON)

Nově vznikající glamp „U Rozmařilého námořníka“ GURON v krásném prostředí přehradní nádrže Slezská Harta, přivítá první hosty již v květnu 2021.

Vila na Landeku

Prvorepubliková vila stojící na samotném vrcholu Landeckého kopce byla postavena v polovině dvacátých let minulého století pro ředitele černouhelného dolu Anselm (dnes Hornické muzeum). Po roce 1948 se z vily stal nejnavštěvovanější závodní klub Revolučního odborového hnutí.