Ubytování

Chalupa Nový Vojířov č.p. 27

Chalupa se nachází v malebné vesnici Nový Vojířov nedaleko česko-rakouské hranice v oblasti přírodního parku Homolka-Vojířov, který bezprostředně sousedí s přírodním parkem Česká Kanada.

Autokemp Budišov nad Budišovkou

Autokemp Budišov nad Budišovkou je vhodný pro rekreaci rodin s dětmi, milovníky přírody, houbaření a cykloturistiky. Nabízí klidné a čisté prostředí k odpočinku a relaxaci.

Hotel Kocourkov - Peklo Čertovina

Unikátní ubytování v Pekle Čertovina, které nenajdete nikde na světě. Zažijete originální ubytování v pokojích, kde naleznete krásnou řemeslnou práci uměleckých truhlářů a ručně vymalované pokoje do nejmenšího detailu.

Safari Kemp ve Dvoře Králové nad Labem

Užijte si nádherný výhled na africká zvířata z luxusních safari stanů, které nabízí ubytování přímo v korunách stromů. Zebry, pakoni nebo žirafy se budou procházet pod vaší terasou takřka na dosah ruky.

NONE apartmány a wellnes v Branné

Apartmány NONE nabízí ubytování na krásném místě, ve skalách s výhledem do obce Branná obklopeném krásnou přírodou Jeseníků, a to pro jednotlivce, rodiny nebo celé skupiny.

Penzion Na Rychtě

Penzion Na Rychtě se nachází v kouzelné přírodě Hrubého Jeseníku s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, 14 km od nejvyšší hory Moravy - Praděd.

Wellness Penzion Eva

Wellness Penzion Eva je situován u obce Dolní Moravice v rekreačním areálu "Avalanche", mezi Bruntálem, Rýmařovem a Karlovou Studánkou s výbornou dostupností během celého roku.

Apartmány Pod Čerťákem

Apartmány Pod Čerťákem se nachází v samém srdci Hrubého Jeseníku v areálu "AVALANCHE" u obce Dolní Moravice, v oblasti s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.

Penzion Jedlina

Rodinný penzion Jedlina najdete mezi loukami na hranici lesa v Pardubickém kraji a je vhodný především pro rodiny s malými dětmi. Je rozdělen na 2 části, kde tzv. Penzion v přízemí je pro 9 osob, ideální pro 2 rodiny, kdy každá má k dispozici samostatnou ložnici se 4 a 5 lůžky a vlastní WC a koupelnu. Společná je velká místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a posezením u TV. V 1. patře se samostatným a odděleným vstupem je tzv. Apartmán pro 16 osob. Jsou zde 4 ložnice, 2 koupelny s WC, plně vybavená kuchyň a jedna společenská místnost s jídelními stoly a sedačkou u TV.