Reklamní formáty

Nabízíme několik reklamních formátů, ze kterých si můžete libovolně vybrat a sestavit i ucelenou formu propagace vaší společnosti či vytvořit pozvánku do vašeho města, regionu, na akci, atrakci nebo do provozovny. Nebráníme se však ani nestandardním formám spolupráce, takže pokud máte nějaký specifický nápad, neváhejte a ozvěte se!

Na Brouzdak.cz vám bez problému umožníme propagaci pomocí PR článků, které vám můžeme umístít do podkategorií v sekcích Aktivity a Výlety nebo v sekci Akce).

Obecně nejpohodlnější a často i nejvýhodnější (z hlediska cena/výkon) formou získání zpětných odkazů jsou PR články, ve kterých si můžete odkaz umístit dle libosti a obklopit jej vhodným textem, který umožní získat z vašeho odkazu maximální SEO účinek.

Image

V případě potřeby vám zajistíme i napsání PR článku zkušeným copywriterem.

PR články budete mít zobrazeny:

Cena PR článků

PR článek: 650 Kč
Napsání PR článku: 590 Kč (za 1 normostranu)

Přípravujeme!

Připravujeme!

Podmínky reklamy

Přečtěte si přesné podmínky reklamy, ze kterých především zdůrazňujeme, že:

  • Vyhrazujeme si právo odmítnout texty, bannery a formy propagace, které obsahují vulgární, nemorální, neslušný či jinak pohoršující obsah, či vedou na weby, které takovýto obsah nabízí.
  • Upozorňujeme, že požadujeme odsouhlasení specifikací reklamy inzerentem, kterou připravíme na základě objednávky inzerce, abychom se vyhnuli případným dohadům a nejasnostem.
  • Upozorňujeme rovněž, že platbu za reklamu vyžadujeme předem a bez provedené platby reklamu nespouštíme. Z tohoto pravidla neděláme výjimky.
  • Vemte prosím na vědomí, že platby za reklamu, která je dodávána či již byla dodána, nevracíme. Výjimkou samozřejmě mohou být případy, kdy reklama nebyla dodána v dohodnuté podobě či rozsahu, ale takovým situacím se budeme samozřejmě maximálně snažit předejít.

Cílem těchto pravidel není omezování inzerentů, ale ochrana našich čtenářů, dobrého jména serveru Brouzdak.cz a vyhnutí se potenciálním nepříjemnostem.

Děkujeme za pochopení!