Relax Park Bouzov

Pro ty, kdo mají rádi sport, zábavu i trochu adrenalinu se v krásném prostředí hradu Bouzov u Olomouce rozprostírá zábavní centrum Relax Park Bouzov, kde si na své přijdou opravdu všichni.

Zábavní areál nabízí jako svou hlavní atrakci jízdu na minikárách po dráze dlouhé 525 metrů s mnoha zatáčkami a zpět na kopec návštěvníky vyveze vlek. Pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou vzhledem k potřebné výšce (135 cm) jezdit na minikárách jsou k jízdě připraveny také koloběžky.
Všechny menší děti určitě zaujme také obří skákací nafukovací bublina (9 x 12 m), kde se mohou vyřádit opravdu do sytosti.
Adrenalin si můžete užít rovněž na lanovce dlouhé 137 m, která je vhodná pro děti již od 4 let. Kdo si raději zaběhá, může vyzkoušet orientační běh – v lese okolo hradu Bouzov jsou rozmístěny pevné kontroly. K dispozici dostanete mapu se všemi kontrolami nebo mapy s předtištěnou tratí pro začátečníky.

Areál je otevřen od dubna do října, hlavní sezóna je v době školních prázdnin a v případě nepřízně počasí se brány parku zavírají.

5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
Minikáry byly parádní. Já jsem jel s taťkou, ale brácha, který má 9 roků už to zvládnul sám. Nahoru nás vytáhla lanovka a od pána co to pouštěl jsem dostali ještě lízatko, že jsme to zvládli.
Typ cestovatele
Jednotlivci
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou