Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště (ul. Rekreační) v Ostravě-Porubě

Malinkaté dětské hřiště na ulici Rekreační v Ostravě-Porubě přímo sousedí s místní restaurací Oáza, která má také další hřiště.

Dětské hřiště (ul. Kubánská) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště mezi ulicemi Kubánská, Alžírská a Polská v Ostravě-Porubě, střední velikosti, nabídne dostatečné množství herních prvků i místo pro odpočinek.

Dětské hřiště v Dolejších Kunčicích

Menší dětské hřiště v Dolejších Kunčicích s lanovou pyramidou, pískovištěm a pružinovou houpačkou.

Dětské hřiště ve Vlkovicích

Menší dětské hřiště ve Vlkovicích u Fulneku s lanovou pyramidou a dřevěným hradem s lezeckou sítí, tabulí, skluzavkou a závěsnou houpačkou.

Avion Sport Park v Ostravě

Víceúčelové hřiště s bruslařským oválem Avion Sport Park v Ostravě-Zábřehu nabízí sportovní, herní a relaxační využití pro celou rodinu.

Dětské hřiště ve Fryčovicích

Dětské hřiště v obci Fryčovice v Moravskoslezském kraji vedle řeky Ondřejnice s tartanovým povrchem.

Dětské hřiště (ul. Ľudovíta Štúra) v Ostravě-Porubě

Na velké travnaté ploše v Ostravě-Porubě se nachází hřiště, na které se můžete dostat z ulic Ľudovíta Štúra, Resslova, Větrná nebo z Hlavní třídy.

Lesní park Hrabovjanka v Ostravě-Hrabové

Lesní park Hrabovjanka vznikl v roce 2018 na levém břehu strouhy Zyf, a jak již jeho název napovídá, nachází v městské části Ostrava-Hrabová a vznikl přeměnou zarostlého a zanedbaného lesa.

Dětské hřiště (ul. Ľudovíta Štúra) v Ostravě-Porubě

Na velké travnaté ploše v Ostravě-Porubě se nachází hřiště, na které se můžete dostat z ulic Ľudovíta Štúra, Větrná nebo Francouzská.