Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště v Žimrovicích

Na okraji obce Žimrovice v rozkládající se po levém břehu řeky Moravice zhruba 2,5 km jihozápadně od Hradce nad Moravicí se u místního fotbalového hřiště nachází také hřiště dětské.

Dětské hřiště (ul. Popská) v Opavě

V Opavě na ulici Popská se nachází travnatá plocha na které je umístěno dětské hřiště s velkým množstvím atrakcí pro dětské pískohrátky. Hřiště je dostupné také z Horního náměstí a ulice Ostrožná a přímo před ním naleznete několik parkovacích míst.

Dětské dopravní hřiště v Odrách

Dětské dopravní hřiště v Odrách je ideální nejen pro děti a mládež, ale příjemně strávené chvilky si zde užije celá rodina. Projíždět křižovatky, kruhový objezd či křižovatku se semafory mohou návštěvníci buď na jízdním kole nebo si mohou vypůjčit jeden z pěti speciálních čtyřmístných elektromobilů.

Dětské hřiště v Radkově

Na okraji obce Radkov v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, který nabízí dětem a sportovcům dětské, fotbalové a multifunkční hřiště.

Dětské hřiště (ul. Gudrichova) v Raduni

Nedaleko zámku Raduň na ulici Gudrichova se nachází dětské hřiště, workoutové hřiště a venkovní posilovna. Zábavu zde najdou jak malé, tak i větší děti.

Dětské hřiště (ul. Masarykova) ve Fulneku

Ve Fulneku na ul. Masarykova u autobusového nádraží najdete menší dětské hřiště s lezeckou stěnou a pružinovou houpačkou.

Dětské hřiště (Na Řekách) v Hlinsku

Dětské hřiště v Hlinsku nacházející se na ulici Na Řekách kolem, kterého protéká řeka Chrudimka nabízí dětem množství herních prvků a bezstarostné hlídání rodičů díky kompletnímu oplocení

Dětské hřiště ve Starých Oldřůvkách

V maličké obci Staré Oldřůvky v Moravskoslezském kraji narazíte na dětské hřiště, které bylo vybudováno na travnaté ploše přibližně ve středu této malebné vsi.

Dětské hřiště v Pustějově

Na okraji obce Pustějov v Moravskoslezském kraji je u fotbalového hřiště vybudované také hřiště dětské, které má podobu spíše horolezecké posilovny.