Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště (ul. Riegrova) v Novém Jičíně

Na dětském hřišti na ulici Riegrova v Novém Jičíně si především užíjí velké děti, pro které je zde postaven obrovský mnohoúhelník, co by lanové prolézací centrum.

Dětské hriště (ul. Matěje Kopeckého) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště v Ostravě-Porubě se nachází mezi ulicí Matěje Kopeckého a náměstí Boženy Němcové na travnaté ploše a je ze všech stran ohraničeno domy.

Dětské hřiště Větřkovice

Velké dětské a multifunkční hřiště v obci Větřkovice s běžeckou (hasičskou) dráhou a dráhou pro kola nebo kolečkové brusle a velkým množstvím herních atrakcí pro děti i dospělé.

Dětské hřiště Pod lipami v Křetíně

Dětské hřiště Pod lipami v Křetíně se nachází nedaleko léčebny pro děti na ploše, kde rovněž naleznete fotbalové či nohejbalové hřiště.

Dětské hřiště (ul. Spojů) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště v Ostravě-Porubě na nádvoří mezi domy obklopené ulicemi Spojů, Čkalovova, Nezvalovým náměstím a Hlavní třídou je vybaveno mini lezeckou stěnou s klouzačkou, pískovištěm a nechybí zde ani závěsné či vahadlové houpačky.

Dětské hřiště (ul. Řecká) v Ostravě-Porubě

Menší dětské hřiště na ulici Řecká v Ostravě-Porubě disponuje mini lezeckou stěnou s klouzačkou, houpacím koníkem, závěsnými houpačkami a pískovištěm.

Dětské hřiště (Radniční náměstí) ve Vratimově

Krásné dětské hřiště u Radničního náměstí ve Vratimově s písčitým povrchem zaujme děti především velkým sestavením prolézeček s dvěmi věžemi, klouzačkou, žebříkem a přecházecí kládou na tréning rovnováhy.

Rákosníčkovo hřiště ve Vítkově

Rákosníčkovo dětské hřiště ve Vítkově na ulici Těchanovická nabídne dětem skluzavku, domeček, houpačky, kolotoč, pískoviště a mini opičí dráhu a lezeckou stěnu.

Opica - kávárna s dětskou hernou v Ostravě-Porubě

Opica je kavárna s dětskou hernou a venkovním hřištěm v krásném prostředí Ostravy-Poruby na ulici Mongolská. Dobrá dostupnost MHD, na kole, autem nebo pěšky.