Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště (zámecký park) v Šenově u Ostravy

Celodřevěné dětské hřiště se spoustou zeleně koem je zasazeno v zámeckém parku Šenova u Ostravy.

Dětské hřiště (u školy) v Komárově

Dětské hřiště v Opavě v městské části Komárov se nachází přímo u základní školy a nabízí pouze lanovou pyramidu s kačírkovým povrchem.

Dětské hřístě (ul. Selská) ve Vítkově

Venkovní dětské hřiště na ulici Selská ve Vítkově nabízí pro děti domeček s klouzačkou a lezeckými prvky, dvoumístnou houpačku, trojitou hrazdu, pískoviště nebo pružinové houpačky pro menší děti.

Dětské hřiště (ul. Bezručova) v Budišově nad Budišovkou

Zcela oplocené dětské hřiště v Budišově nad Budičovkou v ulici Bezručova.

Mini hřiště Metylovice

Projíždíte Metylovicemi jen tak na kole nebo jdete na procházku s dětmi? Tak si můžete odpočinout na lavičkách u kostela a děti se vydovádí na mini hřišti.

Dětské hřiště Vodní hrad v Hradci nad Moravicí

Oplocené dětské hřiště Vodní hrad v Hradci nad Moravicí naleznete mezi řekou Moravicí a potokem Hradečná poblíž městského koupaliště a sportovního areálu.

Dětské hřiště (ul. Riegrova) v Novém Jičíně

Na dětském hřišti na ulici Riegrova v Novém Jičíně si především užíjí velké děti, pro které je zde postaven obrovský mnohoúhelník, co by lanové prolézací centrum.

Dětské hřiště Pod lipami v Křetíně

Dětské hřiště Pod lipami v Křetíně se nachází nedaleko léčebny pro děti na ploše, kde rovněž naleznete fotbalové či nohejbalové hřiště.

Dětské hřiště (Radniční náměstí) ve Vratimově

Krásné dětské hřiště u Radničního náměstí ve Vratimově s písčitým povrchem zaujme děti především velkým sestavením prolézeček s dvěmi věžemi, klouzačkou, žebříkem a přecházecí kládou na tréning rovnováhy.