Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště (ul. Zdeňka Štěpánka) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště na ulici Zdeňka Štěpánka v Ostravě-Porubě nabízí místo pro zastavení dětí a rodičů ať už bydlí okolo nebo jenom prochází kolem.

Dětské hřiště (ul. Slavíkova) v Ostravě-Porubě

Na ulici Slavíkova v Ostravě-Porubě se nachází středně velké dětské hřiště a multifunkční hřiště přímo sousedící se základní uměleckou školou.

Dětské hřiště (ul. Pavlouskova) v Ostravě-Porubě

Na dětském hřišti na u ulice Pavlouskova v Ostravě-Porubě jsou kovové prolézačky všeho druhu. Hřiště má asfaltový povrch mimo něj je povrch travnatý.

Dětské hřiště (ul. Oty Synka) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště nacházející se za panelovými domy na ulici Oty Synka v Ostravě-Porubě je malinké, ale za to na obrovské travnaté ploše.

Dětské hřiště (ul. Marty Krásové) v Ostravě-Porubě

Na ulici Marty Krásové v Ostravě-Porubě se nachází menší dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou a lavičkou s písčitým a travnatým povrchem.

Dětské hřiště (ul. Ludvíka Podéště) v Ostravě-Porubě

Menší dětské hřiště na ulici Ludvíka Podéště v Ostravě-Porubě má travnatý a kačírkový povrch a přímo sousedí s Centrem volného času Otakara Jeremiáše.

Dětské hřiště (ul. Františka Čechury) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště na ulici Františka Čechury v Ostravě-Porubě je posazeno do mírného svahu mezi panelové domy a nabízí bezpečnou a kompletně oplocenou herní plochu pro Vaše děti.

Centrum volného času (ul. Otakara Jeremiáše) v Ostravě-Porubě

Centrum volného času Otakara Jeremiáše v Ostravě-Porubě mimo své vnitřní prostory nabízející kulturní i sportovní vyžití všem generacím, nabízí také velké oplocené prostranství pro aktivity venkovní.

Dětské hřiště (ul. Bedřicha Nikodéma) v Ostravě-Porubě

Velké dětské a multifunkční hřiště naleznete v Ostravě-Porubě na místě, kde se pojí ulice Bedřicha Nikodéma a Oty Synka.