Dětská hřiště a herny

FunGolf Ostrava

FunGolf Ostrava je unikátní zábavní park, který pod jednou střechou ukrývá adventure golfové hřiště, obří dětské hřiště a příjemné posezení v kavárně. Posezení naleznete také venku, kde rovněž nechybí dětské hřiště a další lákadla pro váš volný čas.

Dětské hřiště ve Spálově

Dětské hřiště v obci Spálov v Moravskoslezském kraji se nachází ve sportovním areálu umístěného do panské zahrady nad rybníkem, kde najdete mimo jiné také víceúčelové a workoutové hřiště.

Dětské hřiště v Jakubčovicích nad Odrou

Na okraji obce Jakubčovice nad Odrou se ve sportovním areálu se nachází dětské hřiště, které má opravdu co nabídnout. Lanovka, lezecké konstrukce, klouzačky a mnoho dalších.

Dětské hřiště (ul. Matěje Kopeckého) v Ostravě-Porubě II.

V Ostravě v městské části Poruba se na ulici Matěje Kopeckého nachází mezi panelovými domy dětské hřiště se spoustou zeleně okolo.

Dětské hřiště (ul. Čs. exilu) v Ostravě-Porubě

Na ulici Čs. exilu v Ostravě-Porubě se nachází dětské hřiště které pro děti nabízí velkou škálu herních prvků a ploch.

Dětské a víceúčelové hřiště ve Svatoňovicích

Na okraji obce Svatoňovice nacházející se v Moravskoslezském kraji najdete sportovní areál, na němž se nachází dětské, víceúčelové a fotbalové hřiště a nechybí ani inline (běžecký) okruh

Dětské hřiště (Golf club) Ostravice

V Ostravici u golfového klubu se nachází menší dětské hřiště s několika herními prvky, které je stylově postaveno z přírodních dřevěných materiálů.

Dětské hřiště v Loučkách u Oder

V malebné obci Loučky u Oder se nachází dětské hřiště, kolem kterého protéká řeka Odra, podél níž vede také cyklotrasa č. 503 Starý Jičín - Krnov.

Dětské hřiště (ul. Žilinská) v Ostravě-Porubě

V městské části Ostrava-Poruba na ulici Žilinská se nachází dětské hřiště, na kterém najdete atrakce jako jsou pískoviště, kreslící stěna, pružinové houpačky nebo lanová pyramida.