Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště v Šebetově

Zábavu pro dětí naleznete uprostřed obce Šebetov, kde se nachází dětské hřiště posazené do travnaté plochy s množstvím herních prvků a lavičkami pro chvíle odpočinku.

Dětské hřiště (ul. Úprkova) ve Strážnici

Dětské hřiště ve Strážnici se nachází na ulici Úprkova a je posazeno na velkou travnatou plochu, kde nechybí ani vzrostlé stromy a lavičky.

Dětské hřiště Skalní Mlýn

Dětské hřiště Skalní Mlýn se nachází nedaleko známé Kateřinské jeskyně v Moravském krasu a nabízí místo pro posezení a odpočinek dětí a rodičů.

Dětské hřiště v Prostředním Poříčí

Malá vesnička Prostřední Poříčí, jíž protéká řeka Křetínka má u obecního úřadu venkovní dětské a multifunkční hřiště.

Dětské hřiště (ul. Polská) v Ostravě-Porubě

Menší dětské hřiště na ulici Polské v městské části Ostrava-Poruba nabízí pro děti herní prvky jako jsou houpačky, klouzačka nebo pískoviště.

Volnočasové outdoorové centrum Brána Beskyd ve Frýdlantu nad Ostravicí

Brána Beskyd je celoročně přístupný volnočasový areál na ulici Jana Trčky ve městě Frýdlant nad Ostravicí, který nabízí parkourové hřištěworkoutové hřištěboulderovou stěnu, spousty prolézaček, amfiteátr nebo multifunkční budovu s kavárnou.

Dětské hřiště (ul. Evžena Rošického) v Ostravě-Porubě

Krásné dětské hřiště v Ostravě-Porubě naleznete schované za panelovými domy ulice Evžena Rošického. Hřiště je poměrně velké s řadou herních prvků s kačírkovým povrchem a spousty zeleně okolo.

Dětské hřiště v Maršíkově

Malé dětské hřiště ve Velkých Losinách–Maršíkov je umístěno naproti dřevěného kostela sv. Michaela a má jen pár herních prvků.

FunGolf Ostrava

FunGolf Ostrava je unikátní zábavní park, který pod jednou střechou ukrývá adventure golfové hřiště, obří dětské hřiště a příjemné posezení v kavárně. Posezení naleznete také venku, kde rovněž nechybí dětské hřiště a další lákadla pro váš volný čas.