Dětská hřiště a herny

Dětské hřiště U Hřiště ve Velkých Hošticích

Na okraji obce Velké Hoštice na Opavsku se u fotbalového hřiště nachází také hřiště dětské i s venkovní posilovnou a lavičkami.

Dětské hřiště Skiland v Ostružné

Trávíte rádi čas s dětmi aktivní dovolenou? V areálu Skiland v Ostružné máte mnoho možností sportovního i odpočinkového vyžití pro děti i dospělé.

Dětské hřiště v Karlově Studánce

Dětské hřiště v Karlově Studánce

Uprostřed lázeňské obce Karlova Studánka ležící v okrese Bruntál se mezi nádhernými lázeňskými domy nachází venkovní dětské hřiště.

Dětské hřiště v Leskovci u Březové

Dětské hřiště v Leskovci u Březové

V malé vesničce Leskovec spadající pod obec Březová na Opavsku se přibližně uprostřed nachází menší dětské hřiště.

Dětské hřiště v Žimrovicích

Na okraji obce Žimrovice v rozkládající se po levém břehu řeky Moravice zhruba 2,5 km jihozápadně od Hradce nad Moravicí se u místního fotbalového hřiště nachází také hřiště dětské.

Dětské hřiště (ul. Popská) v Opavě

V Opavě na ulici Popská se nachází travnatá plocha na které je umístěno dětské hřiště s velkým množstvím atrakcí pro dětské pískohrátky. Hřiště je dostupné také z Horního náměstí a ulice Ostrožná a přímo před ním naleznete několik parkovacích míst.

Dětské dopravní hřiště v Odrách

Dětské dopravní hřiště v Odrách je ideální nejen pro děti a mládež, ale příjemně strávené chvilky si zde užije celá rodina. Projíždět křižovatky, kruhový objezd či křižovatku se semafory mohou návštěvníci buď na jízdním kole nebo si mohou vypůjčit jeden z pěti speciálních čtyřmístných elektromobilů.

Dětské hřiště v Radkově

Na okraji obce Radkov v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, který nabízí dětem a sportovcům dětské, fotbalové a multifunkční hřiště.

Dětské hřiště (ul. Gudrichova) v Raduni

Nedaleko zámku Raduň na ulici Gudrichova se nachází dětské hřiště, workoutové hřiště a venkovní posilovna. Zábavu zde najdou jak malé, tak i větší děti.