Workoutová hřiště

Workoutové hřiště (ul. Evžena Rošického) v Ostravě-Porubě

Na ulici Evžena Rošického ve sportovním areálu městské části Ostrava-Poruba se nachází workoutové hřiště, kde si mohou vlastní vahou těla zacvičit jak milovníci workoutu, tak i všichni návštěvníci nebo kolemjdoucí.

Workoutové hřiště (ul. Bohuslava Martinů) v Ostravě-Porubě

Pokud si chcete zacvičit vahou vlastního těla v Ostravě-Porubě, můžete tak učinit na workoutovém hřišti, jež se nachází v krytu vzrostlých stromů mezi panelovými domy ulic Bohuslava Martinů a Pionýrů.

Workoutové hřiště (ul. Nádražní) v Oticích

Na ulici Nádražní v obci Otice, která se nachází v Moravskoslezském kraji naleznete v menším parku dřevěné workoutové hřiště elegantně propojené kovovými doplňky disponující množstvím cvičebních prvků.

Workoutové hřiště v Jakubčovicích nad Odrou

Na okraji obce Jakubčovice nad Odrou se ve sportovním areálu nachází veřejně přístupné workoutové hřiště, jež bylo otevřeno v roce 2017.

Workoutové hřiště ve Vítkově

Na okraji města Vítkova v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, ve kterém naleznete menší workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní váhou těla.

Workoutové hřiště (ul. Ludvíka Podéště) v Ostravě-Porubě

Kousek od stavební fakulty v městské části Ostrava-Poruba najdete ve dvoře na ulici Ludvíka Podéště workoutové hřiště, jež bylo otevřeno v roce 2016 a rozšířeno v roce 2017 o další prvky.

Workoutové hřiště (ul. Studentská) v Ostravě-Porubě

V porubském lese nedaleko ulice Studentská v městské části Ostrava-Poruba se na klidném místě u potůčku nachází workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní váhou těla.

Workoutové hřiště (ul. Za školou) ve Studénce

Za základní školou Františka kardinála Tomáška ve Studénce se ve sportovním areálu nachází workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní vahou těla.

Workoutové hřiště (areál Hájek) v Náměšti nad Oslavou

V areálu Hájek v Náměšti nad Oslavou je volně přístupné workoutové hřiště, na kterém mohou cvičit s vlastní vahou těla osoby od 12 let.