Workoutová hřiště

Workoutové hřiště v Radkově

Na okraji obce Radkov v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, který nabízí mimo dětského, fotbalové a multifunkční hřiště také hřiště workoutové.

Workoutové hřiště (ul. Gudrichova) v Raduni

Nedaleko zámku Raduň na ulici Gudrichova se nachází workoutové hřiště a venkovní posilovna, jež nabízí vyžití pro ty, jenž mají rádi cvičení vlastní vahou těla.

Venkovní posilovna v Jančí

V obci Jančí, která se nachází přibližně 3 km od městysu Březová v okrese Opava se nachází menší venkovní posilovna (též může sloužit jako workoutové hřiště).

Workoutové hřiště ve Vítovce (Odry)

V obci Vítovka nedaleko města Odry si můžete zacvičit na workoutovém hřišti jež se nachází zhruba uprostřed této malebné obce.

Workoutové hřiště (ul. Evžena Rošického) v Ostravě-Porubě

Na ulici Evžena Rošického ve sportovním areálu městské části Ostrava-Poruba se nachází workoutové hřiště, kde si mohou vlastní vahou těla zacvičit jak milovníci workoutu, tak i všichni návštěvníci nebo kolemjdoucí.

Workoutové hřiště (ul. Bohuslava Martinů) v Ostravě-Porubě

Pokud si chcete zacvičit vahou vlastního těla v Ostravě-Porubě, můžete tak učinit na workoutovém hřišti, jež se nachází v krytu vzrostlých stromů mezi panelovými domy ulic Bohuslava Martinů a Pionýrů.

Workoutové hřiště (ul. Nádražní) v Oticích

Na ulici Nádražní v obci Otice, která se nachází v Moravskoslezském kraji naleznete v menším parku dřevěné workoutové hřiště elegantně propojené kovovými doplňky disponující množstvím cvičebních prvků.

Workoutové hřiště v Jakubčovicích nad Odrou

Na okraji obce Jakubčovice nad Odrou se ve sportovním areálu nachází veřejně přístupné workoutové hřiště, jež bylo otevřeno v roce 2017.

Workoutové hřiště ve Vítkově

Na okraji města Vítkova v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, ve kterém naleznete menší workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní váhou těla.