Workoutová hřiště

Workoutové hřiště (ul. Ludvíka Podéště) v Ostravě-Porubě

Kousek od stavební fakulty v městské části Ostrava-Poruba najdete ve dvoře na ulici Ludvíka Podéště workoutové hřiště, jež bylo otevřeno v roce 2016 a rozšířeno v roce 2017 o další prvky.

Workoutové hřiště (ul. Studentská) v Ostravě-Porubě

V porubském lese nedaleko ulice Studentská v městské části Ostrava-Poruba se na klidném místě u potůčku nachází workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní váhou těla.

Workoutové hřiště (ul. Za školou) ve Studénce

Za základní školou Františka kardinála Tomáška ve Studénce se ve sportovním areálu nachází workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní vahou těla.

Workoutové hřiště (areál Hájek) v Náměšti nad Oslavou

V areálu Hájek v Náměšti nad Oslavou je volně přístupné workoutové hřiště, na kterém mohou cvičit s vlastní vahou těla osoby od 12 let.

Workoutové hřiště v Pusté Polomi

Workoutové hřiště uprostřed obce Pustá Polom nabízí vyžití pro ty, jenž mají rádi cvičení vlastní vahou těla.

Workoutové hřiště v Čeladné

Workoutové hřiště v podhůří Beskyd v malebné obci Čeladná nabízí možnost si protáhnout tělo na čerstvém horském vzduchu.

Workoutové htřiště (ul. Alžírská) v Ostravě-Porubě

Workoutové hřiště vyrostlo na nevyužívané betonové ploše v parku mezi ulicemi Alžírská a Bulharská v Ostravě-Porubě ve stínu vzrostlých stromů.

Workoutové hřiště ve Pstruží

Workoutové hřiště v areálu DUBINA TJ Sokol v obci Pstruží nabízí sportovcům dostatek cvičebních prvků ke cvičení s vlastní váhou.

Workoutové hřiště (vodní nádrž) Brušperk

Workoutové hřiště se nachází v krásném prostředí plném zeleně u vodní nádrže Brušperk na okraji města.