Zoo

Živá voda v Modré

Expozice živá voda v Modré láká návštěvníky na unikátní podvodní tunel, kterým můžete pozorovat sladkovodní ryby v tůních přímo pod hladinou rybníka.

Kovozoo ve Starém Městě

Kovozoo je unikátní kovová zoo, která se nachází v netradičním a zajímavém areálu zrekonstruovaného cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Papilonia - Motýlí dům v Ostravě

Představte si tropický prales a exotické rostliny na ploše o rozloze 200 m2 , kde kolem vás poletují stovky exotických motýlů a můžete je tak pozorovat z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi návštěvníky a motýly zde nejsou. To vše můžete zažít v motýlím domě Papilonia, který se nachází v centru Ostravy.

Safari Park Dvůr Králové

Chcete zažít pravé africké safari? Navštivte jednu z nejznámějších zoologických zahrad v České republice, kterou je Safari Park ve Dvoře Králové. Z bezprostřední blízkosti můžete vidět zebry, žirafy, slony nebo hrochy a stovky dalších druhů zvířat. 

Minizoo (Zoochov) v Kružberku

Lamy, velbloudi, kozy, ovce, prasata, osly nebo třeba také dikobrazi jsou zvířata žijící v mini zoologické zahradě na okraji obce Kružberk na Opavsku.

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava

Zoologická zahrada Ostrava je druhou největší ZOO v České republice. Založena byla v roce 1951 a v současné době chová na rozloze zhruba 100 ha přes 435 druhů zvířat a 4000 kusů zvířat.

ZOO Praha

Zoologická zahrada hl. m. Prahy se nachází blízko centra české metropole v pražské Troji. Otevřena byla v roce 1931, a je jednou z nejprestižnějších zoo na světě.