Koupání

Krytý bazén SAREZA Ostrava-Poruba

V městské části Ostrava-Poruba můžete využít středisko v němž se nachází krytý plavecký bazén o délce 50 m se skokanskou věží (výšky 1 m, 3 m, 5 m), výplavový bazén, dětský bazén, tobogán nebo pára.

Wellness centrum Bruntál

Areál wellness centra v Bruntále je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin. Návštěvníci mají v tomto moderním zařízení možnost výběru mezi relaxačním pobytem či sportovními aktivitami.

Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře je krytý vodní svět v Moravskoslezském kraji, který návštěvníkům nabízí nejen zábavu, ale i odpočinek či relaxaci pro všechny věkové kategorie.

Městské lázně - plavecký a rekreační bazén v Boskovicích

Aquapark v Boskovicích pro návštěvníky nabízí 25metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vířivkami, chrliči vody, divokou vodou a perličkovou lázní, 60 metrový tobogán nebo parní komoru.

Přehrada Olešná

Vodní nádrž na říčce Olešná byla vybudovaná v 60. letech a slouží především k ochraně proti povodním a k rekreacike koupání a vodním sportům. V okolí nádrže byla vybudována cyklostezka, aquapark a autokempink.

Koupaliště Hradec nad Moravicí

Sezónní venkovní koupaliště v Hradci nad Moravicí se nachází ve sportovním areálu v centru obce, 7 km od Opavy. K dispozici je zde plavecký bazén, skluzavky, dětské bazénky stojany na kola a převlékárny.

Koupaliště Trnávka

Areál koupaliště Trnávkajež se nachází v místní části Chabičov, která je dnes částí obce Trnávka je možno v letních měsících využít ke koupání.

Přírodní koupaliště Vítovka (Odry)

Přírodní koupaliště se nachází na okraji obce Vítovka, cca 2 km od města Odry. Vodní nádrž o rozloze 3 ha s maximální hloubkou 5 m u hráze má travnatý břeh a bahnité dno.

Požární nádrž ve Slatině

Požární nádrž s průzračně čistou vodou uprostřed obce Slatina slouží v létě jako příjemné osvěžení nejen pro děti, ale i pro dospělé.