Koupání

Vodní nádrž Větřkovice

Vodní nádrž Větřkovice se nachází na půli cesty mezi stejnojmennou obcí a obcí Březová a dostanete se k ní po komunikaci tzv. Alkoholce.

Vodní nádrž V Parku v Budišově nad Budišovkou

Městská vodní nádrž v Parku v Budišově nad Budišovkou slouží k rekreaci a přírodnímu koupání. Koupací oblast leží v příjemném prostředí za městem u jeho jihovýchodního okraje.

Přírodní koupaliště (biotop) ve Studénce

Ve Studénce na Novojičínsku se během léta můžete zajít okoupat na přírodní koupaliště, které funguje na principu takzvaného biotopu, kde se voda čistí biologicky kořenovým systémem

Lom Přední skála v Olšovci

Hledáte-li romantické koupání v přírodě, zajeďte se osvěžit do lomu Přední skála (Olšovec) poblíž Hranic, který se nachází vedle cesty spojující obec Olšovec s Partutovicemi.

Krytý bazén SAREZA Ostrava-Poruba

V městské části Ostrava-Poruba můžete využít středisko v němž se nachází krytý plavecký bazén o délce 50 m se skokanskou věží (výšky 1 m, 3 m, 5 m), výplavový bazén, dětský bazén, tobogán nebo pára.

Wellness centrum Bruntál

Areál wellness centra v Bruntále je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin. Návštěvníci mají v tomto moderním zařízení možnost výběru mezi relaxačním pobytem či sportovními aktivitami.

Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře je krytý vodní svět v Moravskoslezském kraji, který návštěvníkům nabízí nejen zábavu, ale i odpočinek či relaxaci pro všechny věkové kategorie.

Městské lázně - plavecký a rekreační bazén v Boskovicích

Aquapark v Boskovicích pro návštěvníky nabízí 25metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vířivkami, chrliči vody, divokou vodou a perličkovou lázní, 60 metrový tobogán nebo parní komoru.

Přehrada Olešná

Vodní nádrž na říčce Olešná byla vybudovaná v 60. letech a slouží především k ochraně proti povodním a k rekreacike koupání a vodním sportům. V okolí nádrže byla vybudována cyklostezka, aquapark a autokempink.