Aktivity

Dětské hřiště v Melči

Pokud navštívíte obec Melč v Moravskoslezském kraji, tak přibližně uprostřed natrefíte na příjemné dětské hřiště se spoustou zeleně a herních prvků pro děti.

Dětské hřiště v Domašově (Bělá pod Pradědem)

Pokud se z dovolené nebo výletu s dětmi budete po cestě z Jeseníků vracet přes Bělou pod Pradědem, tak si můžete přibrzdit na dětském hřišti v Domašově.

Dětské hřiště U Hřiště ve Velkých Hošticích

Na okraji obce Velké Hoštice na Opavsku se u fotbalového hřiště nachází také hřiště dětské i s venkovní posilovnou a lavičkami.

Dětské hřiště Skiland v Ostružné

Trávíte rádi čas s dětmi aktivní dovolenou? V areálu Skiland v Ostružné máte mnoho možností sportovního i odpočinkového vyžití pro děti i dospělé.

Venkovní posilovna v Ostružné

Na konci malebné obce Ostružná v Jeseníkách najdou její návštěvníci venkovní posilovnu, kde si mohou zacvičit na krásném místě s výhledem na vesničku a do širého okolí.

Dětské hřiště v Karlově Studánce

Dětské hřiště v Karlově Studánce

Uprostřed lázeňské obce Karlova Studánka ležící v okrese Bruntál se mezi nádhernými lázeňskými domy nachází venkovní dětské hřiště.

Sportovní areál Poruba

Sportovní areál Poruba

Sportovní areál Poruba (bývalý areál VOKD) s celoročním provozem a dlouholetou tradicí je komplex sportovišť, který zahrnuje travnaté hřiště na fotbal, volejbalové kurty, hřiště pro americký fotbal, tartanová hřiště na házenou nebo basketbal, atletický 400 m dlouhý ovál, sektory pro atletiku a tenisový areál s kurty včetně cvičné stěny, dětské hřiště a workoutové hřiště.

Pumptrack ve Větřkovicích

Pumptrack ve Větřkovicích

V obci Větřkovice na Opavsku je především pro menší děti vytvořen pumptrackový okruh pro jízdu na kole a koloběžkách, který je možný projíždět bez šlapání.

Dětské hřiště v Leskovci u Březové

Dětské hřiště v Leskovci u Březové

V malé vesničce Leskovec spadající pod obec Březová na Opavsku se přibližně uprostřed nachází menší dětské hřiště.