Aktivity

Dětské hřiště (zámecký park) v Šenově u Ostravy

Celodřevěné dětské hřiště se spoustou zeleně koem je zasazeno v zámeckém parku Šenova u Ostravy.

Dětské hřiště (u školy) v Komárově

Dětské hřiště v Opavě v městské části Komárov se nachází přímo u základní školy a nabízí pouze lanovou pyramidu s kačírkovým povrchem.

Dětské hřístě (ul. Selská) ve Vítkově

Venkovní dětské hřiště na ulici Selská ve Vítkově nabízí pro děti domeček s klouzačkou a lezeckými prvky, dvoumístnou houpačku, trojitou hrazdu, pískoviště nebo pružinové houpačky pro menší děti.

Koupaliště Hei Park Tošovice

Koupaliště se nachází ve sportovně relaxačním areálu HEI park Tošovice. K dispozici je obrovská vodní nádrž s čištěnou vodou o rozloze 70 x 50 m.

Workoutové hřiště Frýdlant nad Ostravicí (Vyhlídka)

Workoutové hřiště ve Frýdlantu nad Ostravicí je součástí naučné lesní stezky Vyhlídka posazené v městském lese nad budovou horské služby v ulici Pstružovská.

Dětské hřiště (ul. Bezručova) v Budišově nad Budišovkou

Zcela oplocené dětské hřiště v Budišově nad Budičovkou v ulici Bezručova.

Bobová dráha Čeladná (Boboffka)

Bobová dráha "Boboffka" v bývalém lyžařském areálu Na Ploštině v Čeladné v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy o délce 824 m.

Mini hřiště Metylovice

Projíždíte Metylovicemi jen tak na kole nebo jdete na procházku s dětmi? Tak si můžete odpočinout na lavičkách u kostela a děti se vydovádí na mini hřišti.

Dětské hřiště Vodní hrad v Hradci nad Moravicí

Oplocené dětské hřiště Vodní hrad v Hradci nad Moravicí naleznete mezi řekou Moravicí a potokem Hradečná poblíž městského koupaliště a sportovního areálu.