Aktivity

Dětské hřiště v Žimrovicích

Na okraji obce Žimrovice v rozkládající se po levém břehu řeky Moravice zhruba 2,5 km jihozápadně od Hradce nad Moravicí se u místního fotbalového hřiště nachází také hřiště dětské.

Dětské hřiště (ul. Popská) v Opavě

V Opavě na ulici Popská se nachází travnatá plocha na které je umístěno dětské hřiště s velkým množstvím atrakcí pro dětské pískohrátky. Hřiště je dostupné také z Horního náměstí a ulice Ostrožná a přímo před ním naleznete několik parkovacích míst.

Dětské dopravní hřiště v Odrách

Dětské dopravní hřiště v Odrách je ideální nejen pro děti a mládež, ale příjemně strávené chvilky si zde užije celá rodina. Projíždět křižovatky, kruhový objezd či křižovatku se semafory mohou návštěvníci buď na jízdním kole nebo si mohou vypůjčit jeden z pěti speciálních čtyřmístných elektromobilů.

Pumptrack v Brance u Opavy

Na okraji obce Branka u Opavy nacházející se u Hradce nad Moravicí je vytvořen pumptrackový okruh pro jízdu na kolech (MTB, BMX), který je možný projíždět bez šlapání.

Workoutové hřiště v Radkově

Na okraji obce Radkov v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, který nabízí mimo dětského, fotbalové a multifunkční hřiště také hřiště workoutové.

Dětské hřiště v Radkově

Na okraji obce Radkov v Moravskoslezském kraji se nachází sportovní areál, který nabízí dětem a sportovcům dětské, fotbalové a multifunkční hřiště.

Pumptrack v Březové

V obci Březová na Opavsku je především pro menší děti vytvořen pumptrackový okruh pro jízdu na kole a koloběžkách, který je možný projíždět bez šlapání.

Workoutové hřiště (ul. Gudrichova) v Raduni

Nedaleko zámku Raduň na ulici Gudrichova se nachází workoutové hřiště a venkovní posilovna, jež nabízí vyžití pro ty, jenž mají rádi cvičení vlastní vahou těla.

Dětské hřiště (ul. Gudrichova) v Raduni

Nedaleko zámku Raduň na ulici Gudrichova se nachází dětské hřiště, workoutové hřiště a venkovní posilovna. Zábavu zde najdou jak malé, tak i větší děti.