Aktivity

Baseballový a softballový areál Arrows Ostrava

Arrows Ostrava je ostravský baseballový a softballový sportovní klub, ale také vyhlášený baseballový a softballový areál nacházející se v městské části Ostrava-Poruba.

Workoutové hřiště (ul. Ludvíka Podéště) v Ostravě-Porubě

Kousek od stavební fakulty v městské části Ostrava-Poruba najdete ve dvoře na ulici Ludvíka Podéště workoutové hřiště, jež bylo otevřeno v roce 2016 a rozšířeno v roce 2017 o další prvky.

Workoutové hřiště (ul. Studentská) v Ostravě-Porubě

V porubském lese nedaleko ulice Studentská v městské části Ostrava-Poruba se na klidném místě u potůčku nachází workoutové hřiště, kde si můžete zacvičit vlastní váhou těla.

Oherův běžecký okruh v Ostravě-Krásném Poli

V porubském lese poblíž planetária Ostrava v lokalitě Nad Myslivnou (Porubský les) byla vybudována speciální trasa pro běhání, jež dostala název Oherův běžecký okruh.

Dětské hřiště (ul. Zdeňka Štěpánka) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště na ulici Zdeňka Štěpánka v Ostravě-Porubě nabízí místo pro zastavení dětí a rodičů ať už bydlí okolo nebo jenom prochází kolem.

Dětské hřiště (ul. Slavíkova) v Ostravě-Porubě

Na ulici Slavíkova v Ostravě-Porubě se nachází středně velké dětské hřiště a multifunkční hřiště přímo sousedící se základní uměleckou školou.

Dětské hřiště (ul. Pavlouskova) v Ostravě-Porubě

Na dětském hřišti na u ulice Pavlouskova v Ostravě-Porubě jsou kovové prolézačky všeho druhu. Hřiště má asfaltový povrch mimo něj je povrch travnatý.

Dětské hřiště (ul. Oty Synka) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště nacházející se za panelovými domy na ulici Oty Synka v Ostravě-Porubě je malinké, ale za to na obrovské travnaté ploše.

Dětské hřiště (ul. Marty Krásové) v Ostravě-Porubě

Na ulici Marty Krásové v Ostravě-Porubě se nachází menší dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou a lavičkou s písčitým a travnatým povrchem.