Aktivity

Lanové bludiště Helfštýn

Lanové bludiště Helfštýn nacházející se u parkoviště hradu nabízí spoustu zábavy, dobrodružství a nevšedních zážitků pro celou rodinu!

Dětské hřiště (ul. Olomoucká) v Opavě

Na ulici Olomoucká v Opavě se mezi panelovými domy ukrývá menší dětské hřiště s několika herními prvky v krytu vzrostlých stromů a travnatou plochou okolo.

Relax Park Bouzov

Pro ty, kdo mají rádi sport, zábavu i trochu adrenalinu se v krásném prostředí hradu Bouzov u Olomouce rozprostírá zábavní centrum Relax Park Bouzov, kde si na své přijdou opravdu všichni.

Dětské hřiště u historického areálu v Bouzově

Vedle historického areálu v Bouzově se nachází menší dětské hřiště s dřevěným hradem a lavičkami k posezení.

Workoutové hřiště ve Vítovce (Odry)

V obci Vítovka nedaleko města Odry si můžete zacvičit na workoutovém hřišti jež se nachází zhruba uprostřed této malebné obce.

Historický areál Bouzov

Historický areál pod hradem Bouzov nabízí pro děti i dospělé místo jehož hlavní atrakcí je dřevěný Trojský kůň, který slouží také jako rozhledna a funkční historické zbraně.

Trojský kůň v Bouzově (největší dřevěný kůň na světě)

V Historickém areálu zábavy v Bouzově se nachází největší stavba dřevěného koně na světě. Vnitřní prostory Trojského koně jsou veřejně přístupné a je v nich umístěna výstava historických kreseb a slouží také jako netradiční rozhledna do které lze vystoupat po 52 schodech.

Dětské hřiště Outlet Arena Moravia v Ostravě

Venkovní dětské hřiště v rámci obchodního centra Outlet Arena Moravia v Ostravě se nachází v blízkosti kavárny Costa přímo u autobusové zastávky.

Dětské hřiště v Jelenicích

V obci Jelenice v Moravskoslezském kraji je umístěno menší dětské hřiště s travnatým povrchem a dřevěným hradem.