Aktivity

Ski areál Monínec

Lyžařský areál Monínec leží v srdci České Sibiře. Kombinace zdejšího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec.

Ski areál Novako v Jáchymově

Rodinný lyžařský areál Novako nacházející se v městě Jáchymov v Krušných horách disponuje 4 kilometry sjezdových tratí, umělým zasněžováním, večerním lyžováním a parkováním zdarma.

Dětské hřiště v Šebetově

Zábavu pro dětí naleznete uprostřed obce Šebetov, kde se nachází dětské hřiště posazené do travnaté plochy s množstvím herních prvků a lavičkami pro chvíle odpočinku.

Ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr v Krkonoších

Ski areál Luisino údolí se nachází na okraji obce Dolní Dvůr v Krkonoších a jsou zde připraveny 2 vleky, které lyžaře dopraví na vrchol sjezdovek o délkách 550 m a 600 m s obtížností modrá a červená.

Letní areál Novako v Božím Daru

Areál Novako v Božím Daru v Krušných Horách je ideální místo, jak pro rodinu s dětmi, tak i jednotlivce a užijete si zde pořádnou porci zábavy ať už v dětském světě na lanové dráze nebo na horských kárách či koloběžkách.

Ski areál Novako v Božím Daru

Lyžařský areál Novako se nachází v Krušných horách v centru obce Boži Dar a je zaměřen zejména na rodiny s dětmi a seniory.

Ski areál Janovičky v Javořích horách

Lyžařský areál Janovičky leží v Javořích horách, v osadě Janovičky u Broumova, přibližně 1 km od polských hranic a nabízí přes kilometr technicky zasněžovaných a denně upravovaných sjezdovek vhodných především pro rodiny s dětmi.

Ski areál Kociánka v Beskydech

Lyžařský areál Kocianka na Podolánkách v Beskydech se nachází 9 km jižně od obce Čeladná a nabízí ideální podmínky na lyžování na přírodním sněhu.

Ski areál Kempaland v Bukovci

Lyžařské středisko Kempaland leží v obci Bukovec, kde se na severní straně kopce Kempa rozprostírá hlavní sjezdovka o délce 600 m s převýšením 120 m.