Aktivity

FunGolf Ostrava

FunGolf Ostrava je unikátní zábavní park, který pod jednou střechou ukrývá adventure golfové hřiště, obří dětské hřiště a příjemné posezení v kavárně. Posezení naleznete také venku, kde rovněž nechybí dětské hřiště a další lákadla pro váš volný čas.

Outdoor Resort Březová

Outdoor Resort Březová je obří venkovní zážitkový a adrenalinovým park, který najdete na Vysočině uprostřed přírody v malebném prostředí v blízkosti lesa, rybníku a luk poblíž obce Rokytnice nad Rokytnou.

Workoutové hřiště (ul. Nádražní) v Oticích

Na ulici Nádražní v obci Otice, která se nachází v Moravskoslezském kraji naleznete v menším parku dřevěné workoutové hřiště elegantně propojené kovovými doplňky disponující množstvím cvičebních prvků.

DinoPark Ostrava

Desítky statických i pohyblivých soch dinosaurů v životních velikostech na ploše o rozloze 35 ha to je největší DinoPark v České republice, který se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. 

Dětské hřiště ve Spálově

Dětské hřiště v obci Spálov v Moravskoslezském kraji se nachází ve sportovním areálu umístěného do panské zahrady nad rybníkem, kde najdete mimo jiné také víceúčelové a workoutové hřiště.

Přehrada Olešná

Vodní nádrž na říčce Olešná byla vybudovaná v 60. letech a slouží především k ochraně proti povodním a k rekreacike koupání a vodním sportům. V okolí nádrže byla vybudována cyklostezka, aquapark a autokempink.

Dětské hřiště v Jakubčovicích nad Odrou

Na okraji obce Jakubčovice nad Odrou se ve sportovním areálu se nachází dětské hřiště, které má opravdu co nabídnout. Lanovka, lezecké konstrukce, klouzačky a mnoho dalších.

Workoutové hřiště v Jakubčovicích nad Odrou

Na okraji obce Jakubčovice nad Odrou se ve sportovním areálu nachází veřejně přístupné workoutové hřiště, jež bylo otevřeno v roce 2017.

Parkourové hřiště v Jakubčovicích nad Odrou

Sportovní areál v Jakubčovicích nad Odrou byl v roce 2022 rozšířen o parkourové hřiště s tartanovým povrchem a řadou prvků k trénování parkouru.