Aktivity

Relaxpark Pec (bobová dráha, Lemurie) v Peci pod Sněžkou

Sportovně relaxační centrum Relaxpark Pec se nachází se pod vrcholem nejvyšší hory České republiky Sněžky (1603 m n.m.).

Workoutové htřiště (ul. Alžírská) v Ostravě-Porubě

Workoutové hřiště vyrostlo na nevyužívané betonové ploše v parku mezi ulicemi Alžírská a Bulharská v Ostravě-Porubě ve stínu vzrostlých stromů.

Dětské hřiště (ul. Rekreační) v Ostravě-Porubě

Malinkaté dětské hřiště na ulici Rekreační v Ostravě-Porubě přímo sousedí s místní restaurací Oáza, která má také další hřiště.

Dětské hřiště (ul. Kubánská) v Ostravě-Porubě

Dětské hřiště mezi ulicemi Kubánská, Alžírská a Polská v Ostravě-Porubě, střední velikosti, nabídne dostatečné množství herních prvků i místo pro odpočinek.

Workoutové hřiště ve Pstruží

Workoutové hřiště v areálu DUBINA TJ Sokol v obci Pstruží nabízí sportovcům dostatek cvičebních prvků ke cvičení s vlastní váhou.

Tubing (HEIPARK) v Tošovicích

Tubing (HEIPARK) v Tošovicích je jízda na speciálních pneumatikách tvarovaným korytem o délce 200 m a převýšení 30 m. Dráha je díky umělému povrchu uzpůsobena k celoročnímu provozu.

Bobová dráha Alpine Coaster (HEIPARK) v Tošovicích

Bobová dráha Alpine Coaster v HEIPARKu v Tošovicích o délce 964 m je adrenalinový zážitek pro všechny věkové kategorie.

Sportovní areál HIPARK v Tošovicích

HEIPARK v Tošovicích je sportovní areál nabízející celoročně zábavu, odpočinek, relaxaci a adrenalin uprostřed nádherné přírody Oderských vrchů.

Dětské hřiště v Dolejších Kunčicích

Menší dětské hřiště v Dolejších Kunčicích s lanovou pyramidou, pískovištěm a pružinovou houpačkou.