Letní areál Novako v Božím Daru

Areál Novako v Božím Daru v Krušných Horách je ideální místo, jak pro rodinu s dětmi, tak i jednotlivce a užijete si zde pořádnou porci zábavy ať už v dětském světě na lanové dráze nebo na horských kárách či koloběžkách.

V létě nabízí areál Novako rodinám s dětmi zábavu v dětském světě k rozvíjení pohybových a sportovních dovedností zejména u dětí či ojedinělou jízdu na horských kárách a koloběžkách. Horské káry a koloběžky jsou vhodné pro příznivce adrenalinového sportu i rekreační jezdce. Po nasednutí Vás na kopec vyveze lyžařský vlek a pro jízdu dolů si vyberete sami trasu rozlehlým travnatým terénem.

K dispozici je v areálu hřiště, kde děti mohou hrát míčové hry, chodit na chůdách či stavět z dřevěných kostek různé stavby nebo dovádět v potůčku a hrát si s různými vodními stavidly. Pro ty jež mají rádi skákání a lezení se mohou vydat na nafukovací atrakce či na trampolíny. Mezi další atrakce patří střelba z kuše, kuželky, kroket nebo test pohybových dovedností na lanové dráze "Šikulka" plné netradičních překážek.

Pro ty co si rádi vyjedou na kole mohou navštívit půjčovnu běžných nebo elektro horských kol značky CUBE nebo elektro koloběžek pro dospělé i děti.

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele