Ski areál Novako v Božím Daru

Lyžařský areál Novako se nachází v Krušných horách v centru obce Boži Dar a je zaměřen zejména na rodiny s dětmi a seniory.

Pro lyžaře a snowboardisty je zde připraven moderní vlek značky Doppelmayr, lanový vlek pro začátečníky a pojízdný koberec pro ty nejmenší návštěvníky. Každý den je v provozu večerní lyžování za umělého osvětlení. Celý lyžařský areál je uměle zasněžovaný a denně strojově upravovaný.

Oblíbenou atrakcí pro děti i dospělé je snowtubing (jízda na duších v ledovém tobogánu).

Pokud jsou dobré sněhové podmínky je hned vedle sjezdovky upravován prostor pro sáňkování a bobování.

Služby

Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

Lyžařský areál Novako nabízí plně vybavenou půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení značky Rossignol pro lyžaře i snowbordisty každého věku. Není potřeba předem rezervovat, všeho je dostatek.

Ski areál NOVAKO - půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

Půjčovna běžeckého vybavení

V roce 2012 vzniklo Nordic centrum (běžecké centrum) jehož součástí je půjčovna lyžařského běžeckého vybavení značky Rossignol. Vybrat si můžete z vybavení v různých kategoriích, jak pro úplné začátečníky, kteří se chtějí na lyžích pouze projít, tak i pro lyžaře, kteří chtějí vyzkoušet to nejlepší vybavení.

Ski areál NOVAKO - půjčovna lyžařského běžeckého vybavení

Ski servis a prodej

Půjčovny lyžařského, snowboardového i lyžařského běžeckého vybavení disponují profesionálním ski servisem, kde si můžete nechat seřídit vázaní, naostřit hrany nebo upravit skluznici.

Pokud Vám něco z lyžařských doplňků chybí, můžete si zde vybrat ze sortimentu jako jsou sluneční i sjezdové brýle, čepice, rukavice, sportovní ponožky a další.

Lyžařská a běžkařská škola

Ve vyhlášené lyžařské škole zde naučí lyžovat či jezdit na snowboardu, jak ty nejmenší, tak i dospělé, a to pod dohledem profesionálních instruktorů. Výuka probíhá nejen v lyžařském areálu Novako, ale také na Klínovci. 

Ski areál NOVAKO - lyžařská škola

Běžkařská škola je postavena na dlouholeté zkušenosti a znalostí trenéra Jana Nováka. Ty jsou v tomto sportu neocenitelné. Nabízí se vám ojedinělá možnost výuky pod vedením jednoho z nejlepších trenérů v naší zemi.

Parkování

Parkování zdarma pro 80 aut je přímo v areálu Novako a je určeno výhradně pro jeho návštěvníky. Všichni ostatní platí 100 Kč/den.

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele