Ski areál Monínec

Lyžařský areál Monínec leží v srdci České Sibiře. Kombinace zdejšího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec.

Na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky Vás vyveze čtyřsedačková lanovka. Lyžařská škola nabízí výuku dospělým i dětem ve dvou skiparcích. Samozřejmostí je absolutní zázemí s kompletním vybavením pro zimní sporty včetně půjčovny i skiservisu.

Ski areál Monínec - mapa areálu

Kromě sjezdového lyžování zde můžete využít i další zimní atrakce. Samozřejmostí je i možnost sáňkování a bobování. V okolí Monínce jsou pravidelně udržované a dobře značené běžkařské trasy v délce zhruba 54 kilometrů.

Lyžařská škola Monínec

Lyžařská škola Monínec má k dispozici na levé straně lanové dráhy velký skipark, který je vybavený jezdícím pásem a navazujícím vlekem Poma. Sjezdovka je vyhrazena pouze pro výuku lyžařské školy. K lyžařské škole patří také kvalitní zázemí, jako je půjčovna či místo pro odpočinek. Profesionální instruktoři využívají pro výuku moderní pomůcky: interaktivní dětské slalomy, figurky, tunely, výuka formou her a soutěží.

Ski areál Monínec - lyžařská škola

Půjčovna a servis lyží

Půjčovna a servis Intersport Rent nabízí služby nejvyšší kvality, jako je třeba servis lyží za pár minut díky nejmodernějšímu brousícímu automatu. Najdete zde také testcentrum lyží
Atomic a Salomon. V budově M2 je půčovna Intersport určená pro veřejnost. Pro účastníky lyžařské výuky jsou k dispozici samostatné půjčovny u obou lyžařských škol.

Areál je navíc vybaven nejmodernější zasněžovací technologií umožňující výrobu sněhu i při teplotách nad nulou. Monínec je proto ideálním místem pro lyžování nedaleko Prahy

V lyžařském areálu Monínec si užijte lyžování za každého počasí!

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele