Ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr v Krkonoších

Ski areál Luisino údolí se nachází na okraji obce Dolní Dvůr v Krkonoších a jsou zde připraveny 2 vleky, které lyžaře dopraví na vrchol sjezdovek o délkách 550 m a 600 m s obtížností modrá a červená.

Ski areál Luisino údolí - mapa areálu

Sjezdovky ve středisku jsou pravidelně upravovány profesionální technikou o ideální podmínky pro lyžování. v průběhu celé lyžařské sezóny se stará umělé zasněžování.

Restaurace a ski bar

Penzion Liberecká Bouda, která se nachází u horní stanice vleku poskytuje ubytovací, wellness a restaurační služby včetně venkovního ski baru. Liberecká bouda je vybavena wellness částí sloužící i pro veřejnost (bazén 10x5, vířivka a sauna).

Lyžařská škola a půjčovna

Pro děti i dospělé v areálu působí profesionální lyžařská a snowboardová škola Mountain Rangers, která se kvalifikovaně postará o začínající i zkušenější lyžaře. Pro Vás i Vaše ratolesti pořádá škola nejen výuku, ale i doprovodný program včetně lyžařských závodů.

Pokud přijedete bez lyží můžete si kompletní vybavení zapůjčit v půjčovně lyží a snowboardů.

Parkování

Pro návštěvníky je připraveno parkoviště, které je ZDARMA a nachází se pouhých pár desítek metrů od spodní stanice lyžařského vleku.

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele