Ski areál Kempaland v Bukovci

Lyžařské středisko Kempaland leží v obci Bukovec, kde se na severní straně kopce Kempa rozprostírá hlavní sjezdovka o délce 600 m s převýšením 120 m.

Zdejší sjezdovky jsou vhodné, jak pro začátečníky, děti, tak i pro pokročilé lyžaře. Dostatečné množství sněhové pokrývky po celé zimní období zajišťuje umělé zasněžování.

V lyžařském středisku Kempaland nechybí také večerní lyžování.

Ski areál Kempaland - večerní lyžování

Přepravu lyžařů na svazích zajišťuje vlek poma, lanový vlek a dětský přepravní pás.

Služby

Lyžařská škola a půjčovna

Návštěvníci mohou využít služeb lyžařské a snowboardové školy Malina Ski School, která nabízí privátní i skupinové výuky pro začátečníky i pokročilé. Poskytuje rovněž lyžařské kurzy pro mateřské a základní školy.

Ski areál Kempaland - lyžařská škola Malina ski school

Dětská školička a dětský koutek

Pro nejmenší návštěvník je připraven dětský sněhový koutek a dětská lyžařská škola, v níž si všichni užijí hodně legrace.

Parkování a doprava

Po příjezdu do ski areálu můžete nechat své auto na osvětleném parkovišti o kapacitě 100 míst, jež je zcela zdarma.

Do areálu můžete přijet buď vlastním vozem nebo autobusem. Autobusová zastávka Bukovec, Ski areál – Kempaland se nachází 20 metrů od samotné sjezdovky.

Běžecké tratě

V případě dobrých sněhových podmínek jsou upravovány i běžecké tratě napojené na Gírovskou magistrálu a malý běžecký okruh u turistické atrakce Cestujeme po Evropě.

Ski areál Kempaland - běžecké tratě

Pokud Vám vyhládne nebo dostanete chuť na pivko či kávu můžete navštívit občerstvení pod vlekem v restauraci POD Kympóm.

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele