Skiareál Kopřivná

Moderní lyžařský areál Kopřivná Resort se nachází v horní části obce Malá Morávka a nabízí lyžařům přepravu na nejmodernější 6-sedačkové lanovce s vyhřívanými sedadly a krytem proti větru. Lyžaře dopraví na vrchol sjezdovky za pouhé 3 minuty.

Středisko nabízí po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky a v nabídce nechybí ani večerní lyžování. V areálu najdete plně vybavenou půjčovnu pro začátečníky i náročné lyžaře a ski servis.

Přehled sjezdovek

Skiareál Kopřivná nabízí k lyžování kvalitně upravené sjezdovky různých náročností, a to jak pro začátečníky, rodiny s dětmi tak i zkušenější lyžaře.

Červená sjezdovka (středně těžká, 6-sedačka)
Délka tratě: 950 m
Délka vleku: 920m

Modrá sjezdovka I. (lehká, 6-sedačka)
Délka tratě: 1300 m
Délka vleku: 920 m

Modrá sjezdovka II. (lehká, kotva)
Délka tratě: 450 m
Délka vleku: 405 m

Dětská sjezdovka (velmi lehká, pás)
Délka tratě: 70 m
Délka vleku: 40 m

Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem, nechybí zde ani kvalitní lyžařská škola se zkušenými profesionálními instruktory, kteří Vašim dětem pomohou učinit první správné kroky na lyžích.

Snowtubing a atrakce pro děti

Perfektní zábava především pro děti je jízda na nafukovacích tubách ve speciální dráze plné klopených zatáček a prudkých sjezdů. Vlek vás pohodlně vyveze na vrchol vybudované dráhy a bláznivá jízda může začít.

Nedílnou součástí zábavy pro děti je také skákací vzduchová bublina, na které se vyřádí v zimních i letních měsících.

Hned vedle skákací bubliny jsou také dvě skluzavky v podobě roury, takže zábavy je kopec.

Restaurace, bufety a bary

Přímo na sjezdovce najdete 4 gastro-zařízení, jež nabízejí dobré jídlo v různých cenových relacích, tradiční lyžařské nápoje, speciality a příjemné posezení ve vyhřívaných stylových prostorech.

U spodní stanice lanovky bylo vybudováno útulné a vytápěné bistro s kapacitou pro 240 osob, kde si můžete vybrat z denního menu teplých jídel.

U dětského zimního parku a snowtubingové dráhy můžete zajít na výbornou kávu nebo drink do stylového Apres ski baru - "deštník", kde panuje ta správná lyžařská nálada.

Na dobrou kávu, bombardino, horký nápoj nebo párek v rohlíku můžete zajít do Cafe & Baru Stodola.

Především za krásného počasí je obrovským lákadlem Panorama Ski bar s terasou pod horní stanicí lanovky s nádherným výhledem na Jeseníky a jejich podhůří.

Parkování 

Zdarma je možno zaparkovat přímo v areálu, kdy v exponovaných dnech provádí asistenci zdejší personál. Parkování je omezeno počtem míst, aby nedocházelo k přehlcení areálu návštěvníky. Díky tomu opatření se netvoří fronty na lanovky a vleky. Platí, že kdo zaparkuje, ten si také v pohodě zalyžuje.

Free Wi-Fi

Všechny provozy jsou pokryty bezplatným připojením k internetu prostřednictví free Wi-Fi.

5 z 5 hvězdiček
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 2 lety
Recenze
Parádně jsem si s bráchou užili na snowtubingu a poprvé jsem s panem instruktorem jel na obří sedačkové lanovce, která byla vyhřívaná.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou
Před 2 lety
Recenze
Na Kopřivné jsme byli s dětmi (5 a 7) a opravdu jsme si to užili. Nejprve byli v lyžařské škole, aby se odnaučili plužit což zvládly během jednoho dne čímž děkujeme instruktorovi Zdendovi, který je naučil jezdit i na sedačkové lanovce a další dny už jsme lyžovali všichni společně.
Na jídlo jsme chodili do restaurace u dolní stanice lanovky a na párek v rohlíku do baru Stodola.
Trochu by mohli ubrat na cenách, ale dá se to očekávat. Parkování většinou bez problémů i když byl areál o weeekendu docela plný.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou