Funpark Divočina (Forum Nová Karolina) v Ostravě

Ve Funparku Divočina v obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě se nyní můžete vydat na dobrodružnou výpravu do ztraceného města obklopeného tajemnou džunglí ve které děti naleznou plno zábavných nástrah a překvapení.

Tobogány a obří skluzavky, opičí dráha, prolézačky a lanové mosty nebo letecký simulátor čekají na malé průzkumníky, kteří se zde nudit určitě nebudou.

Karolinská divočina je určena dětem od 2 do 12 let v doprovodu rodičů či jiné odpovědné osoby starší 18 let. Vstup do herny je na vlastní nebezpečí a nejedná se o hlídaný koutek s dozorem. Součástí herny je také oddělená bezplatná zóna pro maminky s batolaty.

Vstup do herny je zpoplatněn jednorázovým vstupným (doprovod dětí má vstup zdarma).

Funpark je otevřen denně (Po-Ne) od 9 do 21 hod.

1.8 z 5 hvězdiček
  • 0
  • 0
  • 1
  • 2
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
Na pohled krásné, ale hrozně nepraktické, nebezpečné pro děti, na každém koutku se mohou někde praštit, ukopnout palec, plexi, které ani není vidět. Úzké otvory jak pro křečky. Malé děti nemají podle mě vůbec šanci něco vylést, dospělí se tam nedostane s němi, řekla bych pro děti 5+. Žádné polstrování, ve věži kdyby spadlo dítě, bouchlo se hlavou o plexi, o podlahu, o hranu tak ho odtamtud ani nedostanete .
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou
Před 2 lety
Recenze
Velmi nebezpečné pro děti...jinak na pohled je to krásné,ale účelově absolutně nee
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
1 z 1 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou
Před 2 lety
Recenze
Žádná hitparáda, kluci (5, 7) tam byli s dědou a po půl hodině je to přestalo bavit. Dospělí tam posedávají po zemi, takže pro důchodce žádná výhra. Byli o víkendu, kdy tam bylo docela dost lidí a za 150 Kč/dítě to nestálo zato.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
1 z 1 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou