FunGolf Ostrava

FunGolf Ostrava je unikátní zábavní park, který pod jednou střechou ukrývá adventure golfové hřiště, obří dětské hřiště a příjemné posezení v kavárně. Posezení naleznete také venku, kde rovněž nechybí dětské hřiště a další lákadla pro váš volný čas.

Zábavní centrum o rozloze více než 1000 m2 je určeno jak pro jednotlivce, tak i celé rodiny nebo skupiny. Dětské hřiště má dvě části, jednu pro větší děti 3-12 let a oddělenou část pro menší děti 0-3 roky.

Součástí centra jsou také dva salónky, které slouží pro pořádání oslav dětských narozenin nebo pro rodinné či firemní akce.

Adventure golf

Hrajete rádi golf nebo si ho chcete jen vyzkoušet? Ve FunGolfu je tráva na greenech zelená po celý rok a déšť ani vítr Vám hru nepřekazí.

Adventure golf Ostrava

Jedná se o zmenšenou kopii skutečného golfového hřiště, které je přístupné celoročně. Perfektně střižený trávník, pískové bunkry, skalky, terénní nerovnosti i klidná zákoutí s 18 jamkami na ploše 800 m2. Hra je pohybově nenáročná a může být relaxací i sportovním zápolením pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

FunPlay

Vnitřní dětské hřiště je obrovská prolézačka s tobogány a skluzavkami a je rozdělena na dvě části, jednu pro větší děti 3-12 let a oddělenou část pro menší děti 0-3 roky. Před hřištěm je ještě malý koutek, kde si vyhrají úplně ti nejmenší.

FunPlay Ostrava

Venkovní hřiště a zahrádka

Součástí centra FunGolf je také venkovní zahrádka, kde je pro děti připraven prolézací hrad se skluzavkami, nafukovací hrad, houpadla, pískoviště s hračkami nebo také mini lezecká stěna

Ostrava FunGolf 09 large

Zahrádka nabízí rovněž k venkovnímu posezení velké množství stolů ve stínu slunečníků a borovic. 

Ostrava FunGolf 11 large

Celá zahrádka je oplocená a posezení Vám také zpříjemní milá obsluha.

5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
Měli jsme zde oslavu narozenin od syna 6 let a děti byly spokojené. Na vnitřním hřišti se opravdu dá řádit celý den. Vzali jsme si za 400 Kč pronájem i dětského narozeninového koutku (posezení) vedle kterého jsme seděli u velkého stolu my. Možná to bylo zbytečné, protože děti se tam moc nezdržovali, ale měli tam jídlo a svoje zázemí.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou