Dětské dopravní hřiště v Odrách

Dětské dopravní hřiště v Odrách je ideální nejen pro děti a mládež, ale příjemně strávené chvilky si zde užije celá rodina. Projíždět křižovatky, kruhový objezd či křižovatku se semafory mohou návštěvníci buď na jízdním kole nebo si mohou vypůjčit jeden z pěti speciálních čtyřmístných elektromobilů.

Elektromobily mají plynový i brzdový pedál, výborně simulují jízdu v běžném městském provozu a ovládání je velice snadné. Na rovince vás nepustí přes rychlost 10 km/h za hodinu, proto nehrozí žádné vážnější karamboly.

Pokud se na hřišti projíždějí jenom elektromobily, je provoz klidnější, než když uličky a křižovatky brázdí také cyklisté. To už řidič musí pozorně sledovat všechno dění kolem, nesmí zapomínat sledovat zpětná zrcátka a před projetím každé křižovatky dbát na pořadí přednosti v jízdě i případné dopravní prohřešky jiných návštěvníků.

Kola si lze zapůjčit přímo na místě. Je možné si projet dopravní hřiště také na svém kole, ale jeho vyhovující stav musí nejprve schválit správce.

Na webových stránkách je k dispozici on-line rezervační systém, kde je možné si hřiště včetně konkrétního počtu kol a elektro-vozítek, zamluvit. Nespornou výhodou dopravního hřiště je jeho tematické rozdělení na část cyklistickou a motoristickou.

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele