DiscGolfPark Budišov nad Budišovkou

Už jste někdy hráli discgolf? Že ne? Máte příležitost tuto méně známou sportovní disciplínu vyzkoušet. Jedno z největších a údajně nejpěknějších discgolfových hřišť v České republice se nachází v Budišově nad Budišovkou v Moravskoslezském kraji.

Discgolf je jedním z nejrozšířenějších sportů s létajícím talířem, který je pravidly podobný klasickému golfu. Cílem hry je trefit létající talíř na cíle (do jamek) s co nejmenším počtem hodů. DiscGolfPark Budišov nad Budišovkou se nachází v lesoparku za kempem a má 18 jamek. Jamky jsou rozmístěny různorodě. Nachází se například v lese, na louce, u rybníka nebo v parku za využití přírodních překážek. Délka všech jamek činí 1 744 m.

Do hry se může zapojit celá rodina, malí i velcí, parta přátel nebo kolektiv z pracoviště. Discgolf je čím dál rozšířenější. Stačí si jen zapůjčit disky na zálohu v přilehlém Autokempu, na Středisku volného času nebo v Informačním centru Muzea břidlice. Samotná hra je již zdarma, stačí jen mít chuť strávit volný čas v přírodě. A pak vyrazit.

Při hře se dá zažít spoustu legrace, pohybujete se na čerstvém vzduchu, a pokud si sebou vezmete malou svačinku, můžete si udělat během hry i piknik v trávě. Po hře se můžete občerstvit v restauraci v areálu kempu, který se nachází v těsné blízkosti discgolfového hřiště.

Zatím nebyla přidána žádná recenze
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele