DinoPark Ostrava

Desítky statických i pohyblivých soch dinosaurů v životních velikostech na ploše o rozloze 35 ha to je největší DinoPark v České republice, který se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. 

Tento zábavný a vzdělávací park určený dětem všech věkových kategorií se rozkládá na dvou náhorních plošinách a krom modelů dinosaurů se tu můžete svést DinoExpresem nebo si prohlídnout aktivní dvanáctimetrovou sopku.

Sopka DinoPark Ostrava

3D kino

Velmi oblíbené je také 3D kino se speciálně vyrobeným panoramatickým filmem, které je pro všechny návštěvníky s platnou vstupenkou zcela zdarma.

3D kino DinoPark Ostrava

Občerstvení a suvenýry

V parku najdete prodejnu suvenýrů DinoShop, občerstvení DinoCafé, DinoGril nebo DinoZmrzlinu.

Paleontologické hřiště

Součástí DinoParku je také dětské paleontologické hřiště, kde k objevení kostry prehistorického tvora ukrytého v písečných hlubinách potřebují malí návštěvníci štětec, lopatku a dávku trpělivosti. To jsou nezbytné nástroje pravého paleontologa.

Parkování

Před branou DinoParku je rozlehlé parkoviště, kde první hodina je zdarma, další 4 hodiny můžete parkovat s potvrzeným lístkem z DinoParku.

Otevírací doba

DinoPark má sezónní otvírací dobu od dubna do října, a navíc se návštěvní hodiny v jednotlivých měsících různí. Ověřte si pro jistotu vždy před návštěvou přesnou otevírací dobu.

Přemýšlíte, kam vyrazíte na rodinný výlet za zábavou a poznáním? DinoPark Ostrava je tím správným tipem!

5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
V dinoparku bylo super bludiště ve kterém bylo hodně uliček a těžko se nám hledat prostředek což byl cíl. Taky nám s bráchou chutnala kuličkovou zmrzlina.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou