NONE apartmány a wellnes v Branné

Apartmány NONE nabízí ubytování na krásném místě, ve skalách s výhledem do obce Branná obklopeném krásnou přírodou Jeseníků, a to pro jednotlivce, rodiny nebo celé skupiny.

Pro rodiny nebo větší skupiny jsou k dispozici jednotlivé apartmány s vlastní kuchyní, koupelnou a obytnou částí. Děti mají vlastní hernu s venkovní terasou pro popíjení kávy pro rodiče. Každý apartmán má krásný výhled a největším kouzlem je soukromí, které celý areál poskytuje. V hlavním objektu je deset apartmánů pro dvě až šest osob, přičemž celková kapacita činí 45 osob

Pro nejnáročnější návštěvníky je v nabídce soukromý domeček s krbovými kamny a třemi terasami, kde jste doslova usazeni do lesa. Součástí této oázy klidu je les a přírodní skála pod kterou je koupací jezírko.

Opravdovou relaxaci podpoří finská sauna s odpočívárnou, sprchou a sudem s horkou vodou (hottube). Večer se všichni můžete sejít ve společenské místnosti, zatopit si v krbových kamnech a užívat si dlouhé zimní večery.

Pro sportovce je nabízena pingpongová místnost, která zároveň slouží jako lyžárna a v létě si zde můžete uschovat kola. Na sousedním pozemku se nachází také lezecká stěna a lyžařské sjezdovky jsou na dosah ruky. 

Pro milovníky vína nebo zlobivé děti můžete využít dva původní kamenné klenuté sklepy. Venkovní prostory nabídnou také ohniště, kde si můžete opékat buřty nebo zahrát třeba na kytaru.

Pokud milujete klid, můžete se posadit do prostoru bývalého lomu a čerpat energii z okolních skal a stromů. U toho si zacvičte třeba jógu nebo jen tak koukejte do korun stromů.

Obsazení celého objektu je možné na dotaz. 

5 z 5 hvězdiček
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
Super ubytování ve velmi hezky a vkusně zařízených apartmánech. Sauna a venkovní sud s horkou vodou, 150 m od ubytování je restaurace, kde se dá zajít na večeři, oběd nebo si domluvit snídaně a ve vzdálenosti cca 400 m je ski areál Branná. Co víc si přát.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
1 z 1 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou