Previous Next

Glamp U Rozmařilého námořníka (GURON)

Facebook: https://www.facebook.com/GlampGuron/

Nově vznikající glamp „U Rozmařilého námořníka“ GURON v krásném prostředí přehradní nádrže Slezská Harta, přivítá první hosty již v květnu 2021.

Kromě relaxace a koupání jsou v rámci pobytu k dispozici k projížďkám po přehradě kanoe a pramice nebo plachetnice i se zkušeným kapitánem. Svým umístěním je glamp ideálním výchozím bodem k výletům i cyklo vyjížďkám do okolí přehrady či do Jeseníků.

Kemp se nachází na jižním svahu klesajícím k hladině přehrady u obce Rázová a nabízí ubytování v několika komfortně vybavených velkometrážních glampovacích stanech, tajé jsou k dispozici kempová místa pro vlastní stany a stání pro karavany. Ubytovaní, mohou využít velký společenský stan s posezením, kamny a sociálním zařízením, zastřešená kuchyňka s posezením, sociální zařízení a ohniště. Pro malé návštěvníky je připraveno dětské hřiště, domeček z opravdového vraku lodi, a spousta her a zábavy v námořnickém/pirátském duchu na souši i na vodě.

Přímo pod kempem se nachází travnatá pláž s pozvolným vstupem do vody, a kempové molo s loďkami. V docházkové vzdálenosti od pláže kotví přívoz, kterým se lze dopravit do protější obce Roudno a vystoupat na sopku Velký Roudný s rozhlednou.

Glamp u Rozmařilého námořníka je malým rodinným kempem s kapacitou 25 - 30 hostů, jenž nabízí soukromí a individuální přístup uprostřed krásné přírody. V glampu je možno uspořádat také rodinné, firemní a společenské akce, lze jej pronajmout částečně nebo celý.


5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
5 recenze
3 užitečné
Vychytané místo
Před 1 měsícem
Napsat recenzi
Ideální místo pro strávení dovolené. Krásný výhled do krajiny, na Hartu a 300m pěšky na Razovské tufity. V obci Rázová jsou restaurace i hospody a všude vaří, takže když se vám nebude chtít nic kuchtit, tak se hned za rohem dáte oběd.
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Show more
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou