Turistická oblast Střední Čechy - jihovýchod

Bikepark Monínec

Bikepark Monínec se nachází přibližně 80 km od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Na vrchol bikery vyveze čtyřsedačková lanovka a trasu dolů si může nakombinovat každý sám.

Naučná stezka Včely a mravenci na Monínci

Naučná stezka Včely a mravenci na Monínci má 8 stanovišť na kterých se nachází 16 informačních panelů , které přehlednou a ucelenou formou seznamují širokou veřejnost s mikro světem včel a mravenců a přírodními a místními zajímavostmi lokality Jetřichovice.

Aktivity park Monínec

Letní Aktivity park Monínec , to je skvělá zábava pro celou rodinu . Nejmenší děti ocení 100 metrů dlouhou kuličkovou dráhu , pro starší a dospělé je určená vodní maxiskluzavka , tubbing , bungee trampolíny , lukostřelba , půjčovna elektrokol , koloběžek a paddleboardů , lanový park a spousta další zábavy. Monínec už dávno není pouze lyžařským areálem letní aktivity zde jedou v plném proudu. Užijte si s rodinou, kamarády nebo ve dvou množství zážitků, adrenalinu či relaxace, kterou tento zábavní park nabízí.

Ski areál Monínec

Lyžařský areál Monínec leží v srdci České Sibiře . Kombinace zdejšího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec .