Outdoor Resort Březová

Outdoor Resort Březová je obří venkovní zážitkový a adrenalinovým park, který najdete na Vysočině uprostřed přírody v malebném prostředí v blízkosti lesa, rybníku a luk poblíž obce Rokytnice nad Rokytnou.

Areál se rozkládá na 13 hektarech a díky tomuto obrovskému prostoru nabízí maximální vyžití v moderním a stylovém zázemí přizpůsobeném pro všechny věkové kategorie, které ročně využijí tisíce návštěvníků od těch nejmenších až po seniory. V areálu stojí malebné až pohádkové budovy, vodopády, skalky a mostky.

Outdoor resort Březová - pirátské ostrovy

Resort má pro návštěvníky připraveny programy i adrenalinové atrakce jako jsou lezecké stěny, paintball, airsoft, rafty, tým park, lanová centra lukostřelba, zorbing, skok do prázdna, démonická lanovka, freefall, bungee trampolíny, bungee running, baraky, čtyřkolky, armygame, LARP, koně, venkovní bazén, dětská hřiště a mnoho dalších.

Ubytovat se zde můžete v hlavní budově nebo ve stylových chatkách.

Ubytování Outdoor resort Březová

Středisko nabízí také širokou škálu programů pro školy, firmy, rodiny a pořádá i letní tábory.

Budete-li se chtít vydat individuálně do Outdoor Resortu Březová, je dobré se nejprve podívat na jejich webové stránky a vybrat si některý z volných termínů pro rodiny s dětmi a před návštěvou si termín rezervovat. Termíny jsou vypsané vždy na víkendy, a to v květnu, červnu, koncem srpna a v září.

Rezervace vás k ničemu nezavazuje, ale díky ní se nestane, že vás nebudou moci kvůli velkému počtu návštěvníků do areálu pustit. Resort Březová se snaží, aby si atrakce rodiny opravdu užily a netvořily dlouhé fronty (z tohoto důvodu je omezený počet návštěvníků a doporučená rezervace předem).

5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
Strašidelný hrad byl super a všechny strašidelné atrakce jsme si s bráchou parádně užili. On se sice trochu bál, ale bylo to i tak fajn.
Typ cestovatele
Jednotlivci
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou