Sportovně-rekreační centrum Baťův kanál

Zažijte adrenalin na Baťáku ve Sportovně-rekreačním centru Baťův kanál, které návštěvníkům nabízí lanové centrum, skate-park, lezeckou stěnu nebo workoutové hřiště.

Vybavení samotného centra vám poskytne potřebné zázemí pro všechny činnosti. Velkým přínosem je také jeho umístění přímo u přístavu Baťův kanál - Veselí nad Moravou, který je od roku 2021 kompletně zrekonstruován.  Tento přístav disponuje restaurací, dětským hřištěm, ohništěm, a také má toalety se sprchou).

Lanové centrum

Nepravidelně ustavené dřevěné sloupy připomínající dřezovcovou alej (dřezovec trojtrnný je původní strom, který se vyskytoval v této lokalitě, a také nedalekém zámeckém parku) zakotvené ocelovými lany tvoří lanové centrum ve Veselí nad Moravou.

Přímo nad Baťovým kanálem vede unikátní lanovka s přejezdem přes Baťův kanál a zase zpět v celkové délce 60 metrů. Tato adrenalinová zábava je rozhodně pro odvážné, v prostoru na překážkách je každý odkázán sám na sebe. Samotnému zážitku samozřejmě předchází krátké zaškolení v dodržování bezpečnosti, které mimo to zaopatřuje i dokonalé jištění.

Tato atrakce je přístupná pro dospělé a děti od 12 let s minimální výškou 140 cm.

Z horního patra věže lanového centra se za odměnu můžete kochat pohledem na přístav a široké okolí. Návštěva této atrakce bude nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.

Lezecká stěna

Lezecká stěna je určena pro návštěvníky všech věkových kategorií (od malých dětí až po seniory) a od úplných začátečníků až po zkušené lezce. Stěnu mohou využívat jak jednotlivci, tak i skupiny, školy nebo firmy.

  • 10 tras
  • 22 cest
  • výška 7 m

Po individuální domluvě vám provozovatel může zařídit jističe či zkušeného instruktora.

Umístění v kryté části umožňuje celoroční využití bez závislosti na hezkém počasí.

Skatepark

Na obou stranách skateparku je zeď banků a rádiusů, uprostřed pyramida a řada funboxů s grindboxy a railem. Vedle skateparku se nachází hala s funboxem a spinovou minirampou.

Skatepark lze využívat na skateboardu, koloběžkách nebo in-line bruslích. Použití jízdních kol je zakázáno.

Atrakce je přístupná po většinu roku denně a vstup je zdarma.

Workoutové hřiště

Na workoutovém hřiště máte možnost cvičit s vahou vlastního těla, kdy součástí sestavy jsou hrazdy, ručkovadla, žebřík, šikmá lavice, půlbradla, šplhací tyč a kruhy.

Hřiště je otevřeno denně (v závislosti na počasí) a vstup je zdarma.

5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 1 rokem
Recenze
Od správce areálu přišla bohužel smutná správa, že lanové centrum letošní rok (2021) nebude v provozu :(
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou