Sportovně-rekreační centrum Baťův kanál

Zažijte adrenalin na Baťáku ve Sportovně-rekreačním centru Baťův kanál, které návštěvníkům nabízí lanové centrum, skate-park, lezeckou stěnu nebo workoutové hřiště.

Vybavení samotného centra vám poskytne potřebné zázemí pro všechny činnosti. Velkým přínosem je také jeho umístění přímo u přístavu Baťův kanál - Veselí nad Moravou, který je od roku 2021 kompletně zrekonstruován.  Tento přístav disponuje restaurací, dětským hřištěm, ohništěm, a také má toalety se sprchou).

Lanové centrum

Vícegenerační lanové centrum ve Veselí nad Moravou nacházející se v atraktivní lokalitě v přímé blízkosti přístavu Baťova kanálu, městského koupaliště, skateparku a zámeckého parku.

Lanové centrum je moderním 3D bludištěm, jehož dominantou je vyhlídková věž ve tvaru majáku. Návštěvníci zde naleznou vysoké domečky válcového tvaru, z nichž vybíhají lávky chráněné sítěmi. Zábavné překážky mezi lávkami symbolizují vodní svět – proběhnout se mohou skrze lekníny, rybí hejno, chaluhy či rybářskou síť.

Právě design atrakce zapadá do celého konceptu lokality přístavu Baťova kanálu. Zábavné centrum, za jehož podobou stojí brněnský ateliér UniPark, nabízí zajímavou adrenalinovou výzvu všem věkovým generacím. Určené je pro děti od 4 let, nosnost je ale uzpůsobená i pro dospělé, kteří si mohou celou atrakci s dětmi vyzkoušet.

Z horního patra věže lanového centra se za odměnu můžete kochat pohledem na přístav a široké okolí. Návštěva této atrakce bude nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.

Lezecká stěna

Lezecká stěna je určena pro návštěvníky všech věkových kategorií (od malých dětí až po seniory) a od úplných začátečníků až po zkušené lezce. Stěnu mohou využívat jak jednotlivci, tak i skupiny, školy nebo firmy.

  • 10 tras
  • 22 cest
  • výška 7 m

Po individuální domluvě vám provozovatel může zařídit jističe či zkušeného instruktora.

Umístění v kryté části umožňuje celoroční využití bez závislosti na hezkém počasí.

Skatepark

Na obou stranách skateparku je zeď banků a rádiusů, uprostřed pyramida a řada funboxů s grindboxy a railem. Vedle skateparku se nachází hala s funboxem a spinovou minirampou.

Skatepark lze využívat na skateboardu, koloběžkách nebo in-line bruslích. Použití jízdních kol je zakázáno.

Atrakce je přístupná po většinu roku denně a vstup je zdarma.

Workoutové hřiště

Na workoutovém hřiště máte možnost cvičit s vahou vlastního těla, kdy součástí sestavy jsou hrazdy, ručkovadla, žebřík, šikmá lavice, půlbradla, šplhací tyč a kruhy.

Hřiště je otevřeno denně (v závislosti na počasí) a vstup je zdarma.

5 z 5 hvězdiček
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Typ cestovatele
Před 3 lety
Recenze
Od správce areálu přišla bohužel smutná správa, že lanové centrum letošní rok (2021) nebude v provozu :(
Typ cestovatele
Rodina s dětmi
Zobrazit více
0 z 0 lidí považovali tuto recenzi za užitečnou