Turistická oblast Chrudimsko - Hlinecko

Hotel Kocourkov - Peklo Čertovina

Unikátní ubytování v Pekle Čertovina , které nenajdete nikde na světě. Zažijete originální ubytování v pokojích, kde naleznete krásnou řemeslnou práci uměleckých truhlářů a ručně vymalované pokoje do nejmenšího detailu.

Muzeum v přírodě Vysočina - Betlém Hlinsko

Skanzen Betlém v Hlinsku nacházející se na pravém břehu řeky Chrudimky zachycuje život drobných řemeslníků v průběhu 19. století, kde si ve zpřístupněných roubenkách této památkové rezervace můžete prohlédnout dílny a obydlí tkalce , hračkáře , ševce , pilníkáře nebo továrního dělníka .

Muzeum v přírodě Vysočina - Skanzen Veselý Kopec

Skanzen lidových staveb a řemesel na Veselém kopci představuje historický obraz lidových obydlí , která zapadají do zdejší drsné, avšak zároveň krásné podhorské krajiny.

Dětské hřiště (Na Řekách) v Hlinsku

Dětské hřiště v Hlinsku nacházející se na ulici Na Řekách kolem, kterého protéká řeka Chrudimka nabízí dětem množství herních prvků a bezstarostné hlídání rodičů díky kompletnímu oplocení .

Naučná stezka do Pekla v Rané-Medkovy Kopce

Krátká zábavná naučná lesní stezka pro děti na příchozí cestě od parkoviště k zábavnímu centru Peklo Čertovina v osadě Medkovy Kopce.

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska je jedinečným zážitkem pro děti i dospělé. Je plné pohádkových příběhů, záhad a je jedním z nejkrásnějších a nejvíce oblíbených pohádkových míst v České republice .