Turistická oblast Slovácko

Zámek Milotice

V obci Milotice na Hodonínsku stojí stejnojmenný barokní zámek s nádhernou zahradou nazývaný perla jihovýchodní Moravy .

Levandulová farma v Hodoníně

Levandulová farma v Hodoníně aktuálně čítá 4000 sazenic levandule , za kterými stojí farmář pan Podkalský, který úplně první levandule vysadil již v roce 2014 po předchozích cestách ve francouzské Provence.

Kaple sv. Floriána a Šebestiána v Bzenci

Kaple sv. Floriána a Šebestiána byla postavena v roce 1703 na místě původního gotického hrádku jejíž zakladatelem byl Erdman Pruskovský. Kaple je též nazývána též bzenecký Floriánek .

Zámek Bzenec

Pseudogotický zámek Bzenec se nachází ve stejnojmenném městě na Hodonínsku v Jihomoravském kraji na místě, kde stála původně opevněná pozdně gotická tvrz s dvěma příkopy a zdí.

Plavba po Baťově kanálu z Veselí nad Moravou do Skalice

Výletní čtyřdenní plavba pro rodiny s dětmi po Baťově kanálu na trase z přístavu Veselí nad Moravou do přístavu Skalice na Slovensku a zpět.

Přístav Veselí nad Moravou (Baťův kanál)

Přístav Veselí nad Moravou je moderní přístav na Baťově kanále se servisním centrem pro lodě, které zde bezpečně natankují pohonné hmoty a zbaví se odpadů. Je zde také možnost servisu lodí, lodních motorů a kol.

Dětské hřiště (přístav) ve Veselí nad Moravou

Dětské hřiště v přístavu Veselí nad Moravou u Baťova kanálu nabízí nejen herní prvky, ale také veškeré potřebné zázemí pro rodiny s dětmi.

Skatepark Veselí nad Moravou

Na obou stranách skateparku je zeď banků a rádiusů , uprostřed pyramida a řada funboxů s grindboxy a railem . Vedle skateparku se nachází hala s funboxem a spinovou minirampou .

Lanové centrum Veselí nad Moravou

Vícegenerační lanové centrum ve Veselí nad Moravou nacházející se v atraktivní lokalitě v přímé blízkosti přístavu Baťova kanálu , městského koupaliště, skateparku a zámeckého parku.