Turistická oblast Podzvičinsko

Turistická oblast Podzvičinsko (perla Podkrkonoší) o rozloze 700 km2 je bohatá na přírodní krásy i kulturně historické památky. Oblast je protkaná hustou sítí turistických značených cest a cyklostezek, které návštěvníky provedou nádhernou přírodou všemi zákoutími Podzvičinska.

Gurmáni ocení i místní speciality v podobě hořických trubiček či miletínských modlitbiček. Atmosféra dávných časů Hospitalu Kuks s rozsáhlým barokním zámeckým areálem a alegorickými sochami Matyáše Bernarda Brauna či hradu Pecka uchvátí spolu s krásnou přehradou Les Království.

Pro děti může být zpestřením návštěva v Safari Parku ve Dvoře Králové, který patří mezi nejkrásnější a největší v Evropě.

Safari Kemp ve Dvoře Králové nad Labem

Užijte si nádherný výhled na africká zvířata z luxusních safari stanů , které nabízí ubytování přímo v korunách stromů . Zebry, pakoni nebo žirafy se budou procházet pod vaší terasou takřka na dosah ruky.

Dětské hřiště u Tsavo baru v Safari Parku ve Dvoře Králové

V kempu Safari Parku ve Dvoře Králové se u Tsavo baru nachází dětské hřiště s interaktivními prvky, pingpongovými stoly a venkovní posilovnou .

Dětské hřiště v kempu v Safari Parku ve Dvoře Králové

V kempu Safari Parku ve Dvoře Králové se u bazénu nachází dětské hřiště s houpačkami, lanovou pyramidou a volejbalovým hřištěm .

Dětské hřiště u Restaurantu Lemur v Safari Parku ve Dvoře Králové

Pokud navštívíte Safari Park ve Dvoře Králové nad Labem a budete si chtít po dopolední prohlídce odpočinout, zajít někam na oběd a zabavit děti, nesmíte minout dětské hřiště u Restaurantu Lemur .

Lanový hrad u Lvího safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

V Safari Parku ve Dvoře Králové se u Lvího safari nachází lanový hrad pro děti, který jim nabídne jeden z nejkrásnějších pohledů na majestátní lvy v jejich výběhu.

Dětské hřiště u lanového parku Katika Miti v Safari Parku ve Dvoře Králové

V Safari Parku ve Dvoře Králové u lanového parku Katika Miti naleznete dětské hřiště s lanovými prolézačkami, houpačkami a klouzačkou.

Lanový park Katika Miti v Safari Parku ve Dvoře Králové

V lanovém parku Katika Miti v Safari Parku ve Dvoře Králové jsou mezi korunami stromů skryty lanovky , tarzaní skok , barmské mosty a mnohé další překážky pro odvážné .

Lanový hrad u Restaurantu KIBO v Safari Parku ve Dvoře Králové

V Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem se hned za vstupní bránou u Restaurantu KIBO nachází obří lanový hrad s několika věžemi a obrovskou prolézací cestou.

Safari Park Dvůr Králové

Chcete zažít pravé africké safari? Navštivte jednu z nejznámějších zoologických zahrad v České republice, kterou je Safari Park ve Dvoře Králové. Z bezprostřední blízkosti můžete vidět zebry, žirafy, slony nebo hrochy a stovky dalších druhů zvířat.

Do Safari ve Dvoře Králové nad Labem místo do Afriky

Safari Park ve Dvoře Králové nad Labem je ideální místo pro výlet s dětmi . Je rozdělen na tři části - klasická pěší, pěší safari a safari pro vyjížďky vozidlem ( africké safari Josefa Vágnera a Lví safari – dohromady má okruh přibližně 5,5 km).